8 січня 2021

Олександр Ткаченко поділився різдвяним привітання від Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти.

8 січня, 10:41
6 січня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Служба безпеки України показала архіви КДБ щодо секретних доносів про підготовку "окремими націоналістично налаштованими особами" новорічних колядок і вертепів. Радянська влада розгорнула цілу каральну операцію проти української інтелігенції за новорічно-різдвяні вертепи.

6 січня, 20:26
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Увечері 6 січня православні християни відзначають Святвечір – закінчення сорокаденного посту. ASPI news публікує основні традиції цього дня.

6 січня, 12:00
18 грудня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Более 100 исполнителей, в том числе и с украинского католического кафедрального хора "Луч Надежды" и хора православной церкви, выполнили рождественские колядки на английском и украинском языках. Акция, устроенная благотворительной организацией British-Ukrainian Aid, имела целью собрать средства для детей-переселенцев из восточной Украины. Каждый, кто внес вклад, получил желтый или голубой неоновый браслет. Об этом говорится в сюжете ТСН.

18 грудня, 16:00
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Більше 100 виконавців, в тому числі і з українського католицького кафедрального хору "Промінь Надії" і хору православної церкви, виконали різдвяні колядки англійською та українською мовами. Акція, влаштована благодійною організацією British-Ukrainian Aid, мала на меті зібрати кошти для дітей-переселенців зі східної України. Кожен, хто зробив внесок, отримав жовтий або блакитний неоновий браслет. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

18 грудня, 16:00