Союзники Вашингтону по "Великій сімці" з ентузіазмом ставляться до плану США виділити десятки мільярдів доларів фінансування Україні до потенційного повернення Дональда Трампа в Білий дім.
Країни "Групи семи" дуже добре знають, чого саме сьогодні потребує Україна для зміцнення своєї армії. Україна розраховує на вчасність цієї допомоги.
Президент Володимир Зеленський візьме участь в онлайн-саміті країн групи G7, який відбудеться 24 лютого. Про це повідомила прес-служба G7.
Голова Служби безпеки Василь Малюк і посли країн G7 обговорили питання взаємодії заради перемоги України у війні проти рф, а також подальші кроки для демократичного розвитку нашої держави та забезпечення свободи слова.
Лідери країн G7 розуміють, що війна РФ проти України може бути тривалою, але готові підтримувати Київ стільки, скільки буде потрібно, заявив в інтерв'ю Bloomberg прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.
До декларації країн G7 про гарантії безпеки для України приєдналися вже 12 держав. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час наради з керівниками закордонних дипломатичних установ.
Країни G7 у рамках саміту НАТО можуть погодити гарантії безпеки для України. Це буде конкретним успіхом для України.
Країни "Великої сімки" ухвалять у Вільнюсі спільну декларацію щодо обіцянок у сфері безпеки України після настання миру, сказав журналістам у Вільнюсі у вівторок перед початком саміту НАТО федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц.
Країни "Великої сімки" ухвалять у Вільнюсі спільну декларацію щодо обіцянок у сфері безпеки України після настання миру, сказав журналістам у Вільнюсі у вівторок перед початком саміту НАТО федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц.
В Офісі президента відбувся брифінг для послів G7, ЄС, а також низки інших країн. Обговорили подальші кроки в з імплементації формули миру. Про це повідомила пресслужбв Офісу президента.
На сайті Білого дому з'явилася спільна заява країн G7 щодо України, в якій йдеться про подальшу підтримку нашої країни у боротьбі з російськими загарбниками, що передбачає фінансування України, додаткові санкції для РФ та інші заходи.
Президент України Володимир Зеленський у своєму виступі на терміновій зустрічі G7 запропонував "формулу миру". Це заходи, які, на його думку, позбавлять Путіна шансів досягти цілей в Україні.
Сьогодні, 11 жовтня, відбулася термінова нарада глав країн "Великої сімки" (G7), у якій брав участь і президент України Володимир Зеленський. За підсумками засідання лідери країн зробили спільну заяву.
Лідери країн "Групи семи" опублікували заяву, в якій засудили псевдореферендуми, що проводяться Росією на тимчасово окупованих територіях. Вони пообіцяли продовжувати підтримку України.
На сьомому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну міністри фінансів країн Великої сімки (G7) мають намір узгодити та представити план з встановлення граничних цін на нафту з Росії. Про це повідомив The Wall Street Journal.
Президент України Володимир Зеленський під час саміту з лідерами країн «Групи семи» запропонував п’ять конкретних кроків, які можуть бути корисними для України, та всієї Європи, та допоможуть зменшити колосальні витрати усіх країн через російську війну. Про це проінформувала пресслужба Офісу Президента.
Радник глави офісу президента України Олексій Арестович переконаний, що Захід прийняв рішення "ламати" президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це він розповів у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним.
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо після саміту лідерів G7 записали відеозвернення до Володимира Зеленського та народу України. Вони подякували українцям за боротьбу, запевнили у посиленні підтримки та подальшому тиску на Росію.
Голова Офісу президента Андрій Єрмак перерахував основні заходи щодо підтримки України та подальші антиросійські обмеження, про які домовилися лідери країн G7 на саміті у Німеччині. Про це він написав у Telegram 27 червня.