16 червня 2020

Колишній міністр ЖКГ, а нині народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко з сумнівом поставився до ініціативи голови енергетичного комітету ВР Андрія Геруса заслухати в сесійній залі звіт в.о. міністра енергетики Ольги Буславець. На думку Кучеренка, такий звіт необхідно вимагати у представників Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

16 червня, 10:04
29 травня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У Києві склалася неприйнятна ситуація з комунальними послугами в ЖК "Патріотика". У будинках комплексу жителі були відключені від подачі електроенергії і холодної води, в той час як обидві ці послуги однозначно "беруть участь" як засоби в боротьбі з протиепідемічною ситуацією в Україні.

29 травня, 13:28
14 січня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У парламенті називають невиправдано завищеним бонус в 700 млн грн, які отримають керівники національної нафтогазової компанії.

14 січня, 13:04
13 травня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Державний Ощадбанк видав кредит у 22 мільйона доларів фірмам, які входять до складу "Агроінвестгруп" Миколи Кучеренка, який разом із сином Віталієм переховуються від правоохоронних органів за межами України.

13 травня, 12:33
12 січня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В последнее время правительство Украины находится в достаточно щекотливой ситуации, маневрируя между вынужденым повышением цен на энергоносители и попыткой сохранить лояльность электората перед будущими выборами.

12 січня, 15:32