Фондом державного майна України було затверджено стартову ціну активів російського олігарха Івана Саввіді. Наприклад, ПрАТ «ПентоПак» затвердили та опублікували відповідний лот у системі «Прозорро» для продажу підприємства зі стартовою ціною 203,7 млн грн.
30 червня 2023 року НАБУ і САП завершили розслідування у кримінальному провадженні щодо махінацій при торгівлі арештованим майном, переданим Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру шести учасникам організованої групи – голові, заступнику голови правління, головному бухгалтеру і начальнику відділу ПрАТ «Полтавський ГЗК», а також двом колишнім керівникам товариств.
Конфісковані активи РФ та російських олігархів мають перейти у власність українського народу. Кров дітей і зруйновані будинки повинні поставити крапку в цій темі як найвагоміші з можливих аргументів.
Печерський районний суд м. Києва заарештував корпоративні права та нерухомість, що належать колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину. Демчишин оголошений в міжнародний розшук.
Лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук наразі знаходиться під домашнім арештом – його підозрюють у держзраді та економічних злочинах. ASPI news дізналося, якою нерухомістю володіє підозрюваний нардеп.
Державне бюро розслідувань під час розслідування кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків, легалізації грошей колишнім Міністром внутрішніх справ України та його оточенням виявило велику кількість активів, здобутих злочинним шляхом.
Служба безпеки України (СБУ) задокументувала протиправні дії організованої групи, учасники якої незаконно заволоділи нерухомістю у центрі столиці. Зловмисники незаконно заволоділи майном заводу площею 6 тисяч квадратних метрів, а під час оформлення документації, ділки штучно оцінили її у 1,5 мільйона гривень.
Російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував розслідування про те, де проживає і як фінансує маєток президент РФ Володимир Путін. Так званий Палац Путіна, вона ж Резиденція на мисі Ідокопас, побудували у 2005-2010 році на чорноморському узбережжі неподалік від Геленджика.
У Києві викрили організоване злочинне угруповання так званих "чорних ріелторів". Вони займалися незаконним привласненням квартир жителів столиці.
Служба безпеки України блокувала у Запоріжжі діяльність рейдерського угруповання, яке планувало заволодіти корпоративними правами та майном підприємств на понад 200 мільйонів гривень. До складу угруповання входило десять осіб, серед яких приватні нотаріуси.
Кіберфахіці Служби безпеки України викрили у Маріуполі Донецької області нотаріуса, який незаконно вносив зміни у державні електронні інформаційні ресурси Міністерства юстиції. Один з місцевих нотаріусів та його помічники налагодили схему незаконного засвідчення документів на майно, оформлених на території терористичної організації "ДНР".
Офіс Генерального прокурора повідомив про затримання учасників незаконного угрупування. Заволодіння чужим майном зафіксовано у різних областях на значну суму.
Колекція живопису п'ятого президента України Петра Порошенка була звільнена з-під арешту. Таке рішення було ухвалено Київським апеляційним судом.
Печерський районний суд Києва постановив закрити адміністративне провадження щодо президента Володимира Зеленського, яке порушило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) через те, що він не повідомив про суттєві зміни у майновому стані. У президента повний імунітет на час виконання повноважень глави держави.
Колишній голова Національного банку України Яків Смолій після відставки подав декларацію про доходи та майновий стан з 1 січня по 3 липня 2020 року (на момент звільнення). Банкір володіє вражаючим списком нерухомості по всій Україні та значним списком інших активів.
Майно президента Володимира Зеленського за 13,5 мільйонів гривень придбала Валентина Кісєль - дружина народного депутата від "Слуги народу".
"Смотрящий" Єрмака Денис Комарницький та його партнер, народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко вкрали заарештоване майно корупціонерів на понад 5 мільйонів гривень. Вони організували схему з виведення майна з-під арешту з метою уникнення його можливої спеціальної конфіскації за рішенням суду.
За 4 роки колишній районний прокурор Києва Сергій Нечипоренко, якого спіймали на хабарі в 150 тис. доларів все ще не отримав вирок. Він вільно переміщатися по світу і купує елітне житло.
Сьогодні, 13 листопада, на спецлінію 102 надійшло повідомлення від киянина про те, що невідомі намагаються виламати двері його квартири на вулиці Лисківській.