У Києві викрили організоване злочинне угруповання так званих "чорних ріелторів". Вони займалися незаконним привласненням квартир жителів столиці.
Служба безпеки України блокувала у Запоріжжі діяльність рейдерського угруповання, яке планувало заволодіти корпоративними правами та майном підприємств на понад 200 мільйонів гривень. До складу угруповання входило десять осіб, серед яких приватні нотаріуси.
Кіберфахіці Служби безпеки України викрили у Маріуполі Донецької області нотаріуса, який незаконно вносив зміни у державні електронні інформаційні ресурси Міністерства юстиції. Один з місцевих нотаріусів та його помічники налагодили схему незаконного засвідчення документів на майно, оформлених на території терористичної організації "ДНР".
Офіс Генерального прокурора повідомив про затримання учасників незаконного угрупування. Заволодіння чужим майном зафіксовано у різних областях на значну суму.
Колекція живопису п'ятого президента України Петра Порошенка була звільнена з-під арешту. Таке рішення було ухвалено Київським апеляційним судом.
Печерський районний суд Києва постановив закрити адміністративне провадження щодо президента Володимира Зеленського, яке порушило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) через те, що він не повідомив про суттєві зміни у майновому стані. У президента повний імунітет на час виконання повноважень глави держави.
Колишній голова Національного банку України Яків Смолій після відставки подав декларацію про доходи та майновий стан з 1 січня по 3 липня 2020 року (на момент звільнення). Банкір володіє вражаючим списком нерухомості по всій Україні та значним списком інших активів.
Майно президента Володимира Зеленського за 13,5 мільйонів гривень придбала Валентина Кісєль - дружина народного депутата від "Слуги народу".
"Смотрящий" Єрмака Денис Комарницький та його партнер, народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко вкрали заарештоване майно корупціонерів на понад 5 мільйонів гривень. Вони організували схему з виведення майна з-під арешту з метою уникнення його можливої спеціальної конфіскації за рішенням суду.
За 4 роки колишній районний прокурор Києва Сергій Нечипоренко, якого спіймали на хабарі в 150 тис. доларів все ще не отримав вирок. Він вільно переміщатися по світу і купує елітне житло.
Сьогодні, 13 листопада, на спецлінію 102 надійшло повідомлення від киянина про те, що невідомі намагаються виламати двері його квартири на вулиці Лисківській.
Сьогодні, 23 жовтня, НАЗК направило до суду протоколи щодо несвоєчасного подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.
19 липня 2019 року у Солом’янському районному суді міста Києва обрано запобіжний захід четвертому фігуранту у кримінальному провадженні у справі про обмін квартир Національної гвардії України.
Солом'янський районний суд Києва зняв арешт з майна колишнього виконуючого обов'язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який підозрювався у незаконному збагаченні на 89 млн гривень, але справу проти нього було закрито.
Серед виставленого на аукціон майна чотири виробничих цехи та адміністративно-побутовий корпус.
Прокуратура міста Києва судиться за майно Державного підприємства "Виробниче об’єднання "Київський радіозавод", вартістю понад 57 млн грн, яке незаконно вибуло з її власності та продано з публічних торгів.
Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що майно Меджлісу кримськотатарського народу віддадуть підконтрольному Росії Духовному управлінню мусульман.
Тимчасова слідча комісія Верховної Ради проаналізувала те скільки військового майна було продано впродовж 2005-2014 років та дійшла до висновку, що армія в той час позбулась зброї та техніки на суму майже 3,2 млрд грн.