Син вбитого бізнесмена з Одеси Олександра Ксенофонтова Іван повідомив у Facebook новини.
Уродженець Донеччини, 1982 року народження, розмістив оголошення про обмін валюти за вигідним курсом та домовився про зустріч із потенційним клієнтом, який вирішив обміняти одразу понад 28 тисяч доларів США. Але замість справжніх грошей киянин отримав купу сувенірних купюр.
IT-фахівець Євген Лабунський розповів у соцмережі про нову шахрайську схему. Зловмисники заманюють "жертв" обіцянками повернути ПДВ.
Приватбанк виявив фейковий сайт, який має ознаки шахрайської схеми. Сайт незаконно використовує дизайн і логотип ПБ і зареєстрований невідомими особами в США.
Інтернет-шахрай, який брав гроші "наперед" з покупців відсутнього мережевого магазину з продажу спортивних і туристичних товарів, був викритий кіберполіцією. Аферист встиг виманити понад 500 тисяч гривень.
Правоохоронці викрили ще одне злочинне угруповання, яке використовуючи соціальну інженерію отримувало доступ до грошей на банківських картах громадянин. Місячний обіг аферистів сягав двох мільйонів гривень.
В Україні багато аферистів навчилися виманювати гроші у громадян, використовуючи безготівкові грошові операції з банківськими картами. У Києві шахраї пішли набагато далі: аферисти відкривали фальшиві пункти з обміну валют.
У Запорізькій області поліція виявила незаконне переоформлення квартири держреєстратором, яке спричинило значну шкоду особі, яка постраждала від махінацій. Квартиру, яку зловмисник, який отримав незаконне переоформлення, спробував продати, проте правоохоронці вчасно наклали на нерухомість арешт.
Правоохоронці викрили 18-річного шахрая, який виманив понад 100 гривень у потенційних покупців сучасних систем нагріву тютюну. Юнак створив в мережі інтернет-магазин, на якому позиціонував продаж неіснуючих систем.
В Україні викрито нову партію шахраїв, які торгували в мережі фейковими товарами. "Ділки" встигли з "сколотити" близько 100 тисяч гривень.
У Дніпропетровській області два громадянина Росії, які тимчасово проживали в Дніпрі, вчинили шахрайські дії, за фактом яких було відкрито кримінальну справу. Росіянам, очевидно, здалося покарання за порушення недостатнім, і вони вирішили стати фігурантами ще одного провадження - кримінальної справи про хабар посадовій особі.
У Херсонській області викрили чергового "торговця повітрям", які проводив шахрайські оборудки перебуваючи в місцях позбавлення волі. 27-річний засуджений "продавав" в мережі комп'ютерну техніку і мобільні телефони, яких в реальності не було.
Правоохоронці повідомили про підозру 43-річному жителю Вінницької області в рамках справи про незаконне заволодіння понад 400 тисяч гривень. Аферист намагався продати жінці чужу квартиру на столичній Оболоні.
Правоохоронці затримали під Дніпром двох зловмисниць, які скориставшись довірою і складним станом справ у постраждалої, виманили у неї велику суму грошей. За "гонорар" шахрайки обіцяли очистити" негативну енергетику", яка заважає нормально жити постраждалій.
Півсотні людей стали жертвами шахрая, у якого намагалися замовити меблі. Сума збитку, який завдав "торговець повітрям" становить понад півмільйона гривень.
У Миколаєві поліцейські розшукали таксиста, який став учасником шахрайської схеми "родич у біді". Таксист забрав гроші у 85-річної пенсіонерки.
Ув'язнені одеського СІЗО обдурили 10-річну дівчинку, збрехавши, що її батьки у небезпеці. Дитина віддали зловмисникам заощадження батьків.
Столичні правоохоронці випадково стали свідками шахрайства з вимаганням в одному з районів Києва. На їхніх очах дві "ворожки" відібрали у жінки всі гроші, які у неї були з собою.
Правоохоронці Львова почали розслідування за двома фактами шахрайства, при яких постраждали дві пенсіонерки 88 років і 91 року. Жінки, повіривши зловмисникам, віддали їм в цілому 51 тисячу гривень.
За шахрайство в інтернеті, яке завдало збитків більше сотні громадян, житель Маріуполя може догодити за ґрати терміном на 8 років. "Бізнесмен" будував свій дохід на продажу неіснуючих товарів через інтернет-магазин.