Автозавод "ЗАЗ" анонсує випуск автобусів на базі Mercedes-Benz

23 жовтня 2019, 07:31
22
последние новости в Украине останні новини в Україні

В Україні на замовлення польських партнерів планується запуск виробництва автобусів на базі Mercedes-Benz.

Про це повідомляє видання UBR.

Повідомляється, що Запорізький автомобілебудівний завод (ПАТ "ЗАЗ") до кінця 2019 року запустить виробництво приміських автобусів малого класу А09 на шасі Mercedes-Benz. Автобус розрахований на 36 місць

Про це повідомили в пресслужбі компанії, пише видання.

"Це перша модель автобуса на такому шасі, і в даний час йде процес її сертифікації, після чого буде розпочато виробництво, намічене на грудень 2019 року", — заявив прес-секретар корпорації Скляренко.

У корпорації зазначили, що автобус буде оснащений двигуном Mercedes-Benz 4D34i з робочим об'ємом 3,9 л.

Дана модель автобуса буде відповідати стандартам екологічного класу Євро-5.

Прогнозів за обсягом виробництва в корпорації поки не роблять, оскільки це буде залежати від попиту й економічних факторів.

У 2019 році також буде виготовлений і сертифікований перший зразок автобуса А18 (12-метровий низькопідлоговий міський автобус пасажиромісткістю на 104 осіб, у тому числі 29 сидячих місць).

За словами керівництва АТ "ЗАЗ", цю модель замовила Польща. Після тестування транспортного засобу польськими партнерами можна буде говорити про серійне замовлення. У корпорації також впевнені, що автобус А18 буде цікавий і на внутрішньому ринку України.

Крім досягнень в автомобілебудуванні, раніше повідомлялося, що й "Укроборонпром" налагодив серійний випуск модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року, які оснащені тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.

Під час модернізації в бойову машину встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, що забезпечує виявлення, розпізнавання і знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах.

На підприємстві подбали й про екіпаж, члени якого отримають нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 15 листопада, стало відомо, що у III кварталі 2019 року реальний ВВП зріс на 4,2% порівняно з аналогічним періодом 2018 року.  

18:10, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 15 листопада, повідомляється, що Державна податкова служба застосовуватиме найкращі світові практики для діджиталізації власних сервісів та процесів адміністрування. 

18:02, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 15 листопада, у Державній податковій службі України (ДПС) проілюстрували процес адміністрування податків, функція якого була покладена на відомство в серпні 2019 року.

14:25, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 15 листопада, очільник ДМС Максим Нефьодов розповів про реєстрацію 16 митниць Нової митниці. 

13:37, Вчора

Відповідальність за порушення правил перевезення дітей відтепер в законі

15 листопада 2019, 22:56
5
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 15 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей" № 224-ІХ, який Верховна Рада прийняла 29 жовтня 2019 року.

"Закон доповнює ст.121 кодексу України про адміністративні правопорушення (КпАП) новими частинами, згідно з якими за порушення правил перевезення дітей на водія накладається штраф розміром 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне правопорушення, вчинене протягом року, карається штрафом розміром 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - повідомляє сайт президента України в п'ятницю.

Зазначається, що на органи Національної поліції покладається обов'язок розглядати справи про адмінправопорушення щодо порушення правил перевезення дітей.

"Реалізація закону забезпечить усвідомлення ступеня відповідальності осіб, які перевозять дітей, і тим самим підвищить рівень безпеки дітей на дорозі, сприятиме зменшенню дорожньо-транспортного травматизму та смертності дітей", - сказано в повідомленні.

Закон набуває чинності після підписання президентом України наступного дня після його опублікування.

15 листопада Зеленський підписав закон про анбандлінг НАК "Нафтогаз України".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, Кабінет міністрів України затвердив народну депутатку із фракції "Слуга народу" Олену Шуляк своєю представницею у Верховній Раді.

22:29, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, Шевченківський районний суд узяв під нічний домашній арешт бізнесмена Олексія Алякіна, чоловіка нардепки Анни Скороход. 

21:33, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав закон про анбандлінг НАК "Нафтогаз України".

20:48, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, стало відомо, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі відбудеться 9 грудня.

19:02, Вчора