Нацбанк: в Україні  різко збільшився випуск електронних грошей

12 серпня 2019, 11:47
8
последние новости в Украине останні новини в Україні

В Україні спостерігається стабільний позитивний тренд використання електронних грошей. 

Про це повідомляє пресслужба Національного банку України.

У НБУ повідомляють, що у першому півріччі 2019 року порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося суттєве збільшення обсягів випущених електронних грошей –до 85,4 млн грн (більше ніж удвічі);  обсягів операцій з електронними грошима – до 4,9 млрд грн (більше на 60%); кількості електронних гаманців –до 67,9 млн шт (більше на 20%). 

"Максимальна сума електронних грошей, яка може зберігатися на електронному пристрої: що не поповнюється, становить 4 000 грн;  що поповнюється – 14 000 грн (сума розрахунків за таким пристроєм не може перевищувати 62 000 грн на рік)", - нагадали в Нацбанку.

Раніше Національний банк України прогнозував, що обсяг нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом складе 5-10 мільярдів доларів. Очікуваний термін дії програми - 4 роки.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Тиск, який чинить США на Україну може вплинути на результат продажу підприємства "Мотор Січ" китайським компаніям Skyrizon і Xinwei Group.

14:23, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 20 лютого, в столиці розпочала роботу група експертів Міжнародного валютного фонду під керівництвом глави місії в Україні Рона ван Родена.

11:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

На пункті пропуску "Шегині" у Львівській області службовий пес знайшов майже 4 тис. пачок цигарок в Audi, яким керував громадянин Польщі.

10:35, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України встановив нові цінові параметри для іноземних валют на 20.02.2020 року, згідно з якими Американський долар подорожчав на 8 копійок, а євро — на 6 копійок.

07:55, Сьогодні

Евакуація людей з Уханя: відповіді на найбільш хвилюючі запитання

20 лютого 2020, 15:32
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Усі пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи пасажирів рейсу з Уханя почуваються добре, жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають. 

Про це повідомляє Оперативний штаб уряду з питань запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Наразі усі евакуйовані, екіпаж літака та супроводжуючі особи спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції вирушили до медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області. 

Серед евакуйованих - 45 українців. Серед них сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Крім цього, після 2-тижневої обсервації додому до своїх країн також повернуться 27 іноземців.

Обсервація відбуватиметься у 14-денний термін посиленого медичного спостереження у спеціально відведеному місці. Люди забезпечені всім необхідним. Як евакуйовані, так і персонал забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту. Посилена охорона та цілодобовий нагляд лікарів. 

Усі евакуйовані громадяни, екіпаж та супроводжуючі особи розміщені в індивідуальних приміщеннях. Відходи будуть утилізовані в спеціальний спосіб, вони не будуть потрапляти у загальну каналізацію. Самі каналізаційні стоки в обов’язковому порядку будуть знезаражені. 

Персонал, який раніше працював у "Нові Санжари", вивезли з об'єкту. У складі групи, яка буде розміщена в обсервації, є і лікарі, і медперсонал, і технічні спеціалісти для гарантування належного перебування і безпеки людей.

Після обсервації українці, які не матимуть симптомів захворювання, повернуться додому. Іноземні громадяни також повернуться до своїх країн після успішного проходження 14-денної обсервації.

А якщо в когось із людей виявиться підозра на коронавірус, то термін перебування всіх інших евакуйованих людей подовжиться ще на 14 днів з моменту ізоляції пацієнта, у якого виявлено підозру на вірус.

Літак пройде обробку санітарно-епідеміологічної служби. На літаку замінять також фільтри системи кондиціонування. Після дезінфекції і технічних робіт літак буде готовий до подальшої роботи.

Нагадаємо, в Ухані на етапі огляду китайськими медиками було не допущено на борт, який проводив евакуацію в Україну, трьох українців та одну іноземку.

Читайте також: Гончарук розповів, куди направлять евакуйованих з Уханя.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Відомий харківський педіатр Євген Комаровський опублікував гнівний пост, в якому викривав непослідовність громадян України, починаючи від народного самолікування, і закінчуючи нехтуванням низки заходів безпеки в повсякденному житті.

14:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Пресслужба міжнародного аеропорту "Харків" повідомила про стан здоров’я евакуйованих українців та іноземців з епіцентру спалаху коронавірусу COVID-19 – китайського міста Ухань.

14:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Міністерство охорони здоров'я Японії в цей четвер підтвердило, що два пасажири круїзного лайнера Diamond Princess померли сьогодні від нового коронавірусу COVID-19.

13:28, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

 Двоє громадян України, які захворіли на  коронавірус на лайнері Diamond Princess у Японії, одужали.

12:49, Сьогодні