НАЗК склала більше сотні протоколів за підсумками звітів українських політсил

16 травня 2019, 14:44
9
последние новости в Украине останні новини в Україні

Національне агентство з питань запобігання корупції за IV квартал 2018 року проаналізувало звіти про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, які подали 276 партій.

Про це повідомляє прес-службі НАЗК.

У ході вивчення документів було складено 119 протоколів про адміністративне правопорушення та направлено до суду.

Найбільша кількість правопорушень - це порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, в тому числі здійснення внеску на користь політичної партії фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.

За результатами аналізу звітів за IV квартал 2018 року, ознаки можливих кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 159-1 і частиною другою статті 205 Кримінального кодексу України, в діях осіб, які здійснювали внески на підтримку політичної партії, встановлено в Звіті політичної партії "ВО "Батьківщина". Відповідні матеріали вже направлено до Національної поліції України.

У IV кварталі 2018 року найбільше внесків на фінансування статутної діяльності, згідно зі звітом політичних партій, отримала політична партія "ВО "Батьківщина": загальна сума отриманих від фізичних та юридичних осіб грошових коштів становить 61 906 888,00 грн. Серед позапарламентських партій найбільше внесків було зроблено на підтримку політичної партії "Основа": розмір коштів, отриманих від фізичних осіб, становить 32 501 491,83 грн.

На утримання місцевих відділень в IV кварталі 2018 року найбільше коштів витратив "Блок Петра Порошенка "Солідарність"- розмір витрат становить 21 468 885,66 грн (29 місцевих осередків). Політична партія "Опозиційний блок" витратила 14 310 646,55 грн (78 місцевих осередків), партія "ВО "Батьківщина"- 441 389,40 грн (667 місцевих осередків). Місцеві організації політичних партій "Народний фронт" і "Радикальна партія Олега Ляшка" не мають статусу юридичних осіб.

Найбільше коштів на заробітну плату витратили парламентські партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Опозиційний блок" і  "Народний фронт" (16 680 362,01 грн, 13 072 504,40 грн та 13 053 685,67 грн відповідно).

За оренду приміщень найбільше коштів серед парламентських партій витратив "Народний фронт" - 7 653 370,91 грн, серед позапарламентських - "Українське об'єднання патріотів "УКРОП"- 2 246 399,00 грн.

Найбільші витрати на пропагандистську діяльність в IV кварталі зафіксовані в політичній партії "ВО "Батьківщина"- 58 304 392,00 грн. Серед позапарламентських партій найбільше на пропагандистську діяльність витратили в партії "Основа" - 29 805 443,16 грн.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Використання української газотранспортної системи дасть змогу мінімізувати ризики, пов'язані з можливим перериванням транзиту газу з Російської Федерації, і гарантувати безпеку постачання молдовським споживачам, підкреслили в компанії "Укртрансгаз".  

15:43, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В Україні почало дорожчати паливо: як стверджують експерти нафторинку – через російські обмеження на його поставку з 1 червня.

12:33, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Центральній виборчій комісії підрахували приблизну вартість виборчих бюлетенів для позачергових парламентських виборів, які заплановані на 21 липня 2019 року.

15 червня, 17:27
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Кабінет Міністрів України призначив Костянтина Петриковця директором держпідприємства "Гарантований покупець", яке буде купувати електроенергію, вироблену за "зеленим" тарифом. 

14 червня, 18:47

Біля АП відбулась акція-перформанс за цирк без тварин (ФОТО)

16 червня 2019, 19:39
31
последние новости в Украине останні новини в Україні

У неділю, 16 червня, біля Адміністрації президента у Києві відбулась акція з вимогою заборонити пересувні та стаціонарні цирки з тваринами.

Про це повідомляє кореспондентка АСПІ.

Акція відбувається у вигляді циркового перформансу — на площі біля АП виступили гімнасти та міми.

"Ми хочемо цим показати, що є люди, які хочуть і можуть працювати у цирку, а тварини не хочуть", - зазначив організатор акції.

Акцію відвідали близько сотні людей із плакатами "Хто у цирку був, у цирку не сміється", "Тварин треба любити, в не дивитися на їхні страждання" та іншими.

Активісти зазначають, що за останній час Верховна Рада провалила три зоозахисники законопроекти, тож тепер вони звертаються безпосередньо до президента Володимира Зеленського з проханням допомогти їм.

Так, активісти збирають підписи під зверненням до президента, яке планують йому передати у вівторок.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав українців із Днем батька.  

17:10, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Найближчої доби, 17 червня, в Україні збережеться спекотна погода, повідомляє Укргідрометцентр.  

17:03, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Помер барабанщик групи "Машина времени" Сергій Остроумов.  

16:32, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Міжнародний аеропорт "Львів" повідомляє про затримку рейсів авіакомпанії "Буковина Ейрлайнз" до Хургади та Шарм-ель-Шейха і в зворотному напрямку.  

16:19, Вчора