На понеділок, 27 травня Національний банк України послабив позиції гривні, дозволивши євро істотно вирвати вперед, підтягуючи за собою і вартість долара.

Олігарх Ігор Коломойський, який нещодавно повернувся в Україну, виступив за оголошення Україною дефолту, вказуючи, що треба брати приклад з Греції, розповів він в інтерв'ю британській газеті Financial Times.

З 1 травня Урядом запроваджено пеню за борги по комуналці. З огляду на загальну заборгованість по країні, громадянам буде нараховано пені на 2,5 млрд гривень.

Пропозиція ранньої картоплі в Україні продовжує збільшуватися, навіть на ринку Західних регіонів, де йдуть дощі, повідомляють ЗМІ.

24 травня, 18:15

Фінська збірна з хокею взяла "золото" на чемпіонаті світу в Братиславі

27 травня 2019, 10:18
5

В Братиславі, 26 травня, завершився чемпіонат світу з хокею. До фіналу чемпіонату світу потрапили збірні Канади та Фінляндії.

У півфіналі канадці легко впоралися зі збірною Чехії (5:1), а фіни у важкому поєдинку обіграли Росію (1:0). Відзначимо, що в 1/4 фіналу Фінляндія зупинила торішніх чемпіонів світу — Швеції.

Фіни могли відкрити рахунок у матчі на 5-й хвилині, але Каски не реалізував буліт. Через кілька хвилин Канада вийшла вперед після точного кидка Теодора.

У другій 20-хвилинному періоді капітан Фінляндії Марко Антілла зрівняв рахунок, йому 27 травня виповниться 34 роки.

У третьому періоді невтомний Антілла вивів фінів вперед, а в кінцівці зустрічі Песонен збільшив перевагу Суомі. Канадці не зуміли створити ще одне диво і відігратися на останніх хвилинах, як їм це вдалося в поєдинку проти Швейцарії.

Фінляндія втретє в історії виграє Чемпіонат світу. Востаннє фіни перемагали на світовій першості в 2011 році.

Чемпіонат світу з хокею. Фінал

Канада — Фінляндія 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:0. Теодор (Манта, МакКанн— 10:02), 1:1. Антілла (Маннінен, Ойямяки— 22:35), 1:2. Антілла (Савинайнен— 42:35), 1:3. Песонен (Тюрвяйнен — 55:54).