В Кабмине сообщили, кто получит субсидии в ближайшем отопительном сезоне

23 жовтня 2019, 12:42
12
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сегодня, 23 октября, в Кабинете министров Украины сообщили, что получение субсидий коснется тех слоев населения, которые действительно нуждаются в субсидировании оплаты коммунальных услуг.

Сообщается, что в отопительном сезоне 2019-2020 годов число одобренных субсидий для населения не уменьшится.

Однако такая помощь будет нести в себе более адресную концепцию выдачи.

Так, как сообщалось, 20 октября Кабинет Министров принял решение, которым расширил круг получателей этого вида помощи.

Также будет изменен процент - с 15 до 20%, который домохозяйство платит за коммуналку. Однако изменения в формуле начисления субсидий состоятся с мая 2020 года, то есть после завершения отопительного сезона. При этом подходы остаются те же: чем меньше доходы, тем большая помощь.

Принцип расчета субсидий не изменился и будет определяться индивидуально: что меньшие доходы домохозяйства, тем меньше обязательная доля платы за коммуналку, а значит, больший размер субсидии.

Изменение процента будет иметь последствия для получателей с самыми высокими доходами, поскольку их размер субсидии уменьшится. Высвобожденные средства будут направлены на расширение программы помощи малообеспеченным семьям, которые имеют доходы меньше прожиточного минимума. А это означает, что в действие вступает еще один принцип – адресность, перенаправление поддержки на тех, кто в ней действительно нуждается.

Например, если в отопительном сезоне 2018-2019 годов средний размер платежа от дохода семьи составлял 9,78% (хотя в формуле показатель равнялся 15%), при этом более 40% семей платили всего до 7% , а еще 30% - 10% дохода (аналитика программы ниже), то есть изменение в формуле с 15% до 20% не значит такой процент уплаты. При этом средний процент платежа будет на уровне 13,5%. Формула работает и все время программы субсидий работала так, что чем меньше доходы, тем большая помощь.

В бюджете на 2020 год министерство заложило на это 47 628,6 млн грн. Этой суммы достаточно, чтобы помочь всем, кто нуждается и обращается за этим видом помощи.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, пресслужба Державної податкової служби України розповіла про зустріч Сергія Верланова із керівництвом ДПА  КНР. 

15:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, в Міністерстві цифрової трансформації повідомили про внесення до Верховної Ради законодавчого документа, суть якого полягає в легалізації в Україні віртуальної валюти.

14:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, Національний Банк України повідомив про свою пропозицію, що зачіпає методи розрахунку з покупцем, що оплачують послугу або товар банківською картою, при необхідності отримувати готівку з кас підприємств торгівлі.

14:18, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомила, що Україна переходить на нові правила ввезення харчових продуктів тваринного походження.

13:20, Сьогодні

Підприємця з Краматорська викрили на фінансуванні бойовиків "ДНР"

18 листопада 2019, 16:40
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, що Служба безпеки України підозрює власника донецької дорожньо-ремонтної фірми у фінансуванні терористичної організації "ДНР".

Співробітники Управління СБ України в Миколаївській області разом зі слідчими органів держбезпеки встановили, що у 2014 році місцевий мешканець зареєстрував у Краматорську будівельну фірму. Одночасно він відкрив філії компанії в Макіївці, Горлівці та Єнакієвому.

Використовуючи реквізити банківських установ, що діють на тимчасово окупованих територіях, всупереч вітчизняному законодавству, зловмисник систематично перераховував кошти, отримані від діяльності представництв, до "податкових" органів терористів.  

Встановлено, що протягом 2015-2018 років до квазіреспубліки було сплачено податків на майже 2 мільйони гривень в еквіваленті на національну валюту.

Під час обшуків, проведених в офісі будівельної компанії в Краматорську, правоохоронці вилучили документи, що підтверджують регулярні відрахування до так званих «податкових органів ДНР».

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, зловмиснику оголошено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, повідомляє СБ України.

Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до фінансування тероризму.

15 листопада стало відомо про затримання СБУ міжнародного злочинця.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, що киянина, який використовував підроблене посвідчення співробітника СБУ для збору коштів нібито для учасників бойових дій, затримала на Чернігівщині Служба безпеки України.

15:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 18 листопада, повідомляється, що поліцейські мусили застосувати зброю, щоб зупинити нетверезого водія трактора, який скоїв наїзд на жінку.

15:17, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, що співробітнику охоронного агентства підозрюваному у катуванні малолітніх у притулку для дітей "Світанок" обрано запобіжний захід.

15:02, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

18 листопада в інформагентстві "Главком" пройшла пресконференція на тему "Законопроєкт про медіа: тиск на свободу слова?"

14:03, Сьогодні