Тимур Ткаченко: Місто має діяти швидко — паперові звіти не врятують постраждалих
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко скликав термінове засідання Ради оборони Києва, яке було присвячене ліквідації наслідків масованого ракетного удару по столиці в ніч на 24 квітня.
Засідання відбулось без участі мера Києва Віталія Кличка, який є співкерівником Ради, у зв’язку з чим воно пройшло без оформлення протоколу.
Ткаченко повідомив, що ще за кілька днів до атаки проводив нараду з питань координації комунальних служб для ефективного реагування на надзвичайні ситуації. Тоді було заявлено, що усі алгоритми дій погоджені та зрозумілі. Однак ситуація у Святошинському районі, який зазнав значних пошкоджень, викликає серйозні питання щодо реального стану координації.
«Сьогодні менше уваги формальностям — більше говорили по суті», — наголосив Ткаченко. Він заслухав заступників голови КМДА Петра Пантелеєва та Миколу Поворозника, представників ДСНС, голову Святошинської РДА, а також озвучив сигнали, що надходять від постраждалих мешканців і волонтерських організацій. За його словами, місто повинно реагувати швидко, скоординовано й без зволікань.
За підсумками засідання Ткаченко дав доручення розробити чіткий план дій для міських і районних служб, який має включати:
• створення оперативного штабу;
• розселення постраждалих;
• надання гуманітарної та юридичної допомоги;
• розчищення завалів;
• технічне обстеження пошкоджених будівель;
• фінансування відновлювальних робіт.
«Забезпечити кожну постраждалу родину всім необхідним — обов’язок міста. Це наша спільна відповідальність. Мусимо забезпечити реальні результати — не ті, що гарно виглядають у звітах, а ті, які відчувають люди», — підкреслив Ткаченко.
#київ #ткаченко #кмва #обстріли #ркц #святошинськийрайон #рекоменструкція #гуманітарнадопомога #радаоборони #надзвичайнаситуація #волонтери #координація #кличко
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.
Унаслідок влучання в житловий будинок загинули батько, мати та їхній син. Російський ракетно-дроновий удар повністю зруйнував їхню оселю, залишивши рідних і сусідів лише серед руїн та болючих спогадів. Трагедія стала одним із найстрашніших епізодів останньої атаки на українську столицю.
У вівторок, 7 липня, у Києві оголошено День жалоби за загиблими внаслідок чергової масованої російської атаки на столицю. Про рішення повідомив міський голова Віталій Кличко, наголосивши, що місто вшанує пам'ять усіх жертв одного з найтрагічніших ударів, який забрав життя мирних мешканців і спричинив масштабні руйнування.
У ніч проти 6 липня Росія влаштувала нову повітряну атаку на Україну: ворог застосував 419 засобів повітряного нападу: 68 ракет і 351 БпЛА. Сили ППО знешкодили 363 цілі, зокрема майже 40 ворожих ракет.
Російські війська у ніч проти 6 липня масовано атакували Київщину. Наслідки ворожих ударів зафіксовано щонайменше у трьох районах області: пошкоджено будинки, підприємства, об'єкти цивільної інфраструктури, у Вишневому виникла загроза повторної детонації.
Кількість загиблих внаслідок масованої ракетно-дронової атаки РФ на Київ зросла до 11. Постраждали 46 людей.
У столиці запроваджено тимчасові обмеження руху транспорту на кількох вулицях у зв'язку з ліквідацією наслідків масованої атаки РФ.
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.