Сьогодні, 3 листопада, стало відомо, що у Києві на вулиці Покровській у зв'язку з ремонтними роботами до кінця року обмежили рух транспортну.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація (КМДА).

У зв'язку з реконструкційними роботами, зокрема, перекладанням мереж водопроводу, рух вулицею Покровською буде перекрито. Об'їзд здійснюється по вулиці Сагайдачного.

"Реконструкцію розпочали на ділянці від Андріївського узвозу до пров. Академіка Зелінського. На цій ділянці рух перекрито. Об’їзд тимчасово організовано вул. Сагайдачного", - зазначили в КМДА.

2 листопада у КП "Київський метрополітен" повідомили про можливі зміни в роботі трьох центральних станцій метро в неділю 3 листопада, у зв'язку з проведенням футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ) і "Львів" (Львів).

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 17 листопада, стало відомо, що напередодні, у суботу, близько 21:00 до столичної поліції надійшло повідомлення про вибух у гуртожитку на вулиці Карла Маркса Деснянського району Києва.

11:03, Вчора

Сьогодні, 16 листопада, у Києві мешканці одного з будинків перекрили рух автомобілів на проспекті Перемоги через відсутність в їх будинку опалення.

16 листопада, 17:34

Сьогодні, 15 листопада, очільник Києва Віталій Кличко повідомив, що презентація нового Генплану столиці відбудеться у грудні.

15 листопада, 18:41

Сьогодні, 15 листопада, стало відомо, що у Києві створено оперативний штаб допомоги бездомним особам та координації соціального патрулювання у зимовий період.

15 листопада, 17:48