У Києві запустили онлайн-мапу з оренди комунального майна

1 листопада 2019, 09:25
85
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 1 листопада, заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак заявив, що онлайн-мапа  – це значний крок до прозорих та автоматизованих послуг.

У Києві впроваджено в дослідницьку експлуатацію модуль "Оренда комунального майна". 

Це онлайн-карта об’єктів комунальної форми власності у Києві, яка інформує про стан, умови використання та передачі потенційних приміщень для оренди. Це стало значним кроком до спрощення та автоматизації процедур надання послуг місцевою владою, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

"Місто володіє значними ресурсами, і як добрий господарник столиця має ефективно, а в нинішньому світі це означає швидко і прозоро, оперувати комунальним майном. Саме з такою метою було розроблено і впроваджено модуль "Оренда комунального майна", що є значним кроком у формуванні великої автоматизованої інформаційно-аналітичної системи "Управління майновим комплексом територіальної громади міста Києва". Модуль, у першу чергу, дозволяє потенційним орендарям максимально швидко і зручно знайти собі потрібне приміщення онлайн, навіть зі смартфону", – повідомив заступник голови Володимир Слончак.

За його словами, робота модулю також забезпечить підвищення прозорості процесів передачі в оренду майна територіальної громади міста. Адже в інформації до об’єкта присутні його розміри, фото, балансоутримувач, всі наявні комунікації, контакти для подальшої співпраці, тощо.

Раніше повідомлялося, що столична влада розпочала масштабні зміни в Гідропарку.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 19 листопада, стало відомо про початок реконструкції навчально-адміністративного корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка.

11:47, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 19 листопада, стало відомо, що КМДА дала відмашку будівництву ТРЦ на місці ринку "Петрівка".

11:41, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 19 листопада, став відомий переможець інвестиційного конкурсу з облаштування спортивних майданчиків у парку "Нивки".

11:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 19 листопада, на офіційному порталі Києва навели слова заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який розкрив плани КМДА щодо задоволення попиту киян у необхідних продуктах харчування.

10:50, Сьогодні

Тейлор: Росія прагне поділити Україну

19 листопада 2019, 13:01
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 19 листопада, тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що за конфлікт на Донбасі відповідальна Росія.

Сполучені Штати вітають повідомлення про прийдешній саміт у Нормандському форматі та сподіваються на подальший поступ у досягненні миру.  

Про це йдеться у заяві тимчасово повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора.

"Успішне повернення додому моряків й інших політичних в’язнів; розведення сил у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському; і, щойно, забезпечення повернення українських кораблів, які були незаконно захоплені Росією, є конкретними досягненнями на шляху до миру, і всі українці мають підстави цим пишатися…Звісно, завжди є ті, хто прагне поділити Україну, особливо Росія. Ми не повинні слухати російську дезінформацію", - йдеться у заяві.

Тейлор заявив, що незважаючи на деякі повідомлення місцевих ЗМІ про те, що начебто члени команди президента співчувають Росії або вважають, що розпочав конфлікт колишній президент Петро Порошенко, у це не слід вірити

"За конфлікт однозначно відповідає Росія. Сполучені Штати твердо стоять на боці України в її боротьбі проти російської агресії та у прагненні України до миру", - резюмував дипломат.

Раніше російські ЗМІ повідомили про можливу особисту зустріч президентів України і Росії в Парижі.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 19 листопада, голова суду народних засідателів Святошинського районного суду Києва Сергій Дячук назвав орієнтовну дату, коли суд зможе піти в дорадчу кімнату для винесення вироку п'ятьом колишнім бійцям спецпідрозділу МВС "Беркут", обвинувачених у розстрілі активістів Революції Гідності в лютому 2014 року.

12:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 19 листопада, стало відомо про зустріч прем'єр-міністрів України та Чехії.

12:05, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Законопроєкт № 2460 зареєстрований і переданий на розгляд керівництва парламентського комітету з регламенту, передає кореспондент ASPI.

10:52, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 18 листопада, віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що відомство планує позбавитись від сумнівних тендерів щодо реалізації ІТ-проєктів в органах влади.

21:05, Вчора