У Кличка розповіли, що вимагатимуть від учнів та батьків при вході до школи
Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА ухвалила низку заборон, які діятимуть у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах із 1 вересня. Рішення ухвалено для попередження розповсюдження СOVID-19 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території міста Києва.
Зазначені заходи допоможуть увійти закладам освіти у навчальний процес із мінімальними ризиками розповсюдження коронавірусу. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Вже завтра, при «зеленому» рівні епідеміологічної безпеки, у закладах освіти заборонять проведення масових заходів без одягнутих усіма учасниками засобів індивідуального захисту, вхід групами та масове перебування в закладі батьків, індивідуальне відвідування закладів батьками та вхід і перебування у закладі освіти осіб, які не є учасниками освітнього процесу, без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.
У разі встановлення «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки забороняється:
відвідування закладів освіти учнями та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за їхньою участю у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із особою з СOVID-19 перебуває більше як 50 відсотків учнів та персоналу;
проведення у закладах освіти масових заходів за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів;
відвідування закладів особами, які не є учасниками освітнього процесу;
вхід групами та масове перебування у закладі батьків;
індивідуальне відвідування закладів батьками здобувачів освіти без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.
У разі встановлення «червоного» рівня епідеміологічної безпеки:
відвідування закладів незалежно від форм власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачів, які беруть участь у атестації, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти за умови наявності більш як у 80 відсотків персоналу закладу документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації.
При встановленні «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки у закладах загальної середньої освіти/окремих класах, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, кількість здобувачів освіти в яких перевищує проектну потужність закладу/перевищує нормативи, має бути організовано у «змішаному (комбінованому)» форматі – як дистанційно, так і в закладі освіти із дотриманням протиепідемічних вимог.
ASPI news інформувало, що з 1 вересня поточного року заклади освіти у Києві працюватимуть у звичайному штатному режимі. Утім, будуть враховані можливі обмеження, в залежності від епідемологічної ситуації. Також нагадаємо, що усі 1-4 класи навчальних закладів столиці перейшли на роботу в системі "Електронний класний журнал".
У Києві перейменували ще 29 об’єктів. Відповідні рішення були ухвалені 18 січня під час засідання депутатами Київської міської ради.
Під час ранкової атаки РФ на Київ сили протиповітряної оборони збили понад 60 ракет Х-101/Х555Х-55 та десяток "Кинджалів".
У Києві пролунала серія вибухів сьогодні вранці 2 січня. В місті та області працює ППО.
РФ у ніч з 28 на 29 грудня атакувала Київ кількома десятками ракет різного типу. В небі над столицею силами ППО усі повітряні цілі було знищено, проте, на жаль, у місті є руйнування і потерпілі.
Іван Залізняк в своєму Tелеграм-каналі, поділився спогадами побратима про Андрія Жованика та звернувся до підписників, щодо підписання петиції про перейменування вулиці в Києві на честь Героя.
Зросла кількість постраждалих внаслідок падіння уламків збитих російських ракет на київські будинки. Уточнені дані опублікував міський голова Віталій Кличко.
Український прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив 9 грудня провести засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб дослідити що призвело до термінового ремонту "синьої" гілки столичного метро.
Наразі легендарний боєць спецпідрозділу ЗСУ Іван Залізняк пропонує перейменувати вулицю Білогородську, що знаходиться у Києві на честь героя Тараса Бобанича.
До відпрацювання столиці задіяні спецпризначенці, дільничні, слідчі, оперативники, ювенальні поліцейські, патрульні, представники ТРО та ТЦК. Лише за 4 вересня правоохоронці перевірили 353 заклади громадського харчування на предмет дотримання обмежень воєнного стану.
Боєць спецпідрозділу ЗСУ Крістіан Ударов, до війни активіст організації "Традиція і порядок", на своєму Телеграм-каналі показав роботу так званих евакуаторів в столиці України.
У Києві перейменували ще 29 об’єктів. Відповідні рішення були ухвалені 18 січня під час засідання депутатами Київської міської ради.
Під час ранкової атаки РФ на Київ сили протиповітряної оборони збили понад 60 ракет Х-101/Х555Х-55 та десяток "Кинджалів".
У Києві пролунала серія вибухів сьогодні вранці 2 січня. В місті та області працює ППО.
РФ у ніч з 28 на 29 грудня атакувала Київ кількома десятками ракет різного типу. В небі над столицею силами ППО усі повітряні цілі було знищено, проте, на жаль, у місті є руйнування і потерпілі.