Силовики ФСБ затримали і побили журналіста у анексованому Криму

22 жовтня 2019, 21:20
48
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 22 жовтня, підконтрольний Росії Світовий суд в Ялті заарештував на 15 діб ялтинського активіста, блогера і журналіста Євгена Гайворонського, повідомляє "Крим.Реалії".

У вівторок Гайворонського затримали російські силовики. Під час затримання його кілька разів ударили головою об поліцейську машину, про що журналіст встиг повідомити сестрі по телефону.

Представника ЗМІ звинуватили в ухиленні від лікування наркозалежності за статтею 6.9.1. російського Кодексу про адміністративні правопорушення (Ухилення від проходження діагностики, профілактичних заходів, лікування від наркоманії та (або) медичної і (або) соціальної реабілітації в зв'язку з вживанням наркотичних засобів).

22 жовтня повідомлялося, що визнання російського суверенітету над Кримом з боку України може стати основою для вирішення спору про морські кордони. 

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, повідомляє МЗС РФ.

За його словами, переговори між країнами щодо встановлення морського кордону, розмежування Азово-Керчинсьої та Чорноморської акваторії можливі за умови відсутності невирішеного спору, який стосується суверенітету або інших прав на материкову або острівну територію.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Крим»
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Житель анексованого Росією півострова Крим, був затриманий силовиками Федеральної Служби безпеки РФ (ФСБ) у зв'язку з підозрою його в участі в батальйоні імені М. Челебіджихана.

09:55, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Керченський міський суд заарештував на 10 діб чотирьох українських рибалок, захоплених напередодні російськими прикордонниками в Азовському морі.

16 лютого, 15:20
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Захоплені Росією українські рибалки є мешканцями села Райнівка Приморського району Запорізької області.

16 лютого, 11:52
последние новости в Украине останні новини в Україні Крим

Так звана "влада" анексованого Криму назвала єдину можливість проведення українських виборів на півострові.

15 лютого, 16:47

Суд заблокував примусовий продаж акцій Промінвестбанку

18 лютого 2020, 14:14
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Окружний адміністративний суд Києва рішенням від 11 лютого 2020 року частково задовольнив позов Промінвестбанку до відділу примусового виконання рішень департаменту Державної виконавчої служби (ДВС) у справі №640 / 2905/20, заборонивши проведення аукціону з продажу 97,7726% акцій банку, який повинен був відбутись в той же день.

Про це 18 лютого повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Повідомляється, що відповідно до ухвали суду, оприлюдненої в Єдиному держреєстрі судових рішень 17 лютого, заборона на примусовий продаж акцій поширюється до вступу в законну силу рішення, прийнятого за результатами судового розгляду даної адміністративної справи по суті.

"Акції ПАТ "Промінвестбанк" (ПІБ, Київ) в загальній кількості 99,7726% належать Державній корпорації розвитку "ВЕБ.РФ", юридичній особі, створеному за законодавством Російської Федерації, і резиденту Російської Федерації. Відповідно до частини 1.1 статті 5 Федерального закону Російської Федерації" Про державну корпорації розвитку "ВЕБ.РФ" від 17 травня 2007 року №82-ФЗ, "майно ВЕБ.РФ належить йому по праву власності". Відповідно до частини 2 статті 5 зазначеного закону Російської Федерації "ВЕБ.РФ не відповідає за зобов'язаннями Російської Федерації. Російська Федерація не відповідає за зобов'язаннями ВЕБ.РФ", - йдеться в матеріалах справи.

"У зв'язку із зазначеними положеннями, у суду відсутні підстави вважати, що акції належать кому-небудь, крім ВЕБ.РФ, що, у свою чергу свідчить про "наявність ознак явної протиправності дій по передачі акцій банку на торги, призначені на 11 лютого 2020 року", – наголошується в ухвалі суду.

В агентстві зазначили, що в січні 2020 року корпорація "ВЕБ.РФ" двічі намагалась заблокувати примусовий продаж акцій ПІБу через Окружний адмінсуд Києва.

Торги з продажу акцій Промінвестбанку повинні були відбутися 11 лютого. Стартова ціна лота була знижена вдвічі в порівнянні зі стартовою ціною на першому аукціоні - до 266,049 млн грн.

Попередні два аукціони не відбулися, через відсутність покупців.

Акції українських "дочок" російських банків, включаючи ПІБ, були заарештовані у 2018 році за рішенням українського суду у зв'язку із заявою про забезпечення позову ряду пов'язаних з бізнесменом Ігорем Коломойським компаній, що мали активи в Криму.

У листопаді 2019 року Верховний суд залишив без змін постанову Київського апеляційного суду від 27 серпня 2019 року, відхиливши касаційні скарги держкорпорації "ВЕБ.РФ" і Промінвестбанку щодо скасування заборони ГІС на продаж 99,77% акцій банку.

Разом з тим 28 серпня 2019 Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма заборонив Україні продавати акції ПІБу і зобов'язав відшкодувати ЗЕБу понесені арбітражні витрати.

У свою чергу Міністерство юстиції України 21 жовтня 2019 року подало апеляцію до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма на відповідне рішення, яка повинна бути розглянута до 2 березня 2020 року, відповідно до розкладу.

Київський апеляційний суд 18 грудня 2019 року задовольнив клопотання Мін'юсту і призупинив розгляд справи за позовом ЗЕБу щодо виконання рішення Стокгольмського арбітражу до прийняття Арбітражем рішення по апеляції.
ВЕБ став власником Промінвестбанку у 2008 році, йому належить 99,7726% його акцій. Свої інвестиції в розвиток дочірнього банку він оцінює в $ 2,7 млрд.

В останні місяці ПІБ планомірно згортав банківську діяльність і у 2019 році скоротив мережу відділень з 56 до одного.

ПАТ "Промінвестбанк" було створено у 1992 році.

Згідно з даними Національного банку України, на 1 січня 2020 року розміром загальних активів (36,932 млрд грн) Промінвестбанк займав 12-е місце серед 75 діючих банків.

Нагадаємо, 10 вересня 2019 року Печерський районний суд Києва за клопотанням Генеральної прокуратури заарештував центральний офіс Промінвестбанку (ПІБ, Київ) в столиці та ще 15 об'єктів нерухомості, що належать йому.

Читайте також: Ситник розповів про хід розслідування справи ПриватБанку і повідомив, коли матеріали можуть бути передані до суду.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

З 1 січня стартувала кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році. У січні про отримані доходи прозвітували вже майже 20 тис. осіб. 

11:22, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сума обсягів контрабанди оцінюється в кілька десятків мільярдів гривень.

10:41, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України у вівторок вирішив "заморозити" ціну на дві популярні в країні іноземні валюти.

07:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Молдові введена тимчасова заборона ввезення українських яєць, птиці і продуктів з м'яса птиці.

18:00, Вчора