Між актором Хауером і його персонажем з фільму "Той, що біжить по лезу " користувачі мережі виявили зв'язок, — ЗМІ
У мережі виявили загадковий і майже містичний зв'язок між Рутгером Хауером і його культовим персонажем Роєм Баті.
Як з'ясувалося легендарний командир бойового загону Рой Батті у фільмі Рідлі Скотта" Той, що біжить по лезу " за сценарієм помер в ...2019 році.
На дану обставину звернуло увагу відразу кілька користувачів соціальної мережі Twitter, пише Лента.
У фільмі Скотта, Рой Бутті був реплікант з тривалістю життя всього чотири роки.
"Боже, відкрив "Вікіпедію" і зрозумів, що події "Біжить по лезу" відбуваються у 2019 році. Це означає, що Рутгер Хауер і Рой Батті померли в один рік".
Jesus....just ok Wikipedia and realised Blade Runner was set in 2019. Which means Rutger Hauer and Roy Batty died in the same year 😳 #RIPRutgerHauer pic.twitter.com/dzHLbD73rE
— Nick (@ColossusNick) July 24, 2019
Як повідомлялося, легендарний нідерландський актор, режисер і меценат Рутгер Хауер помер 19 липня 2019 року в своєму будинку в Нідерландах на руках своєї дружини Інеке, з якою вони прожили майже 50 років.
Хауеру виповнилося минулої зими 75 років. У ЗМІ повідомляли, що смерть актора була раптовою.
Нагадаємо, Рутгер Хауер знімався практично без перерви протягом 50 років.
У тому числі він знявся в таких фільмах Пола Верховена, як "Плоть + кров", "Турецькі насолоди" і "Солдати королеви".
Крім того, Хауер відомий за ролями в картинах "той, що Біжить по лезу", "Попутник", "Поклик предків", "Достукатися до небес", "Місто гріхів" і "Брати Систерс".
У 1988 році він отримав премію "Золотий глобус" за роль другого плану в міні-серіалі "Втеча з Собібора", а в 1999-му в Нідерландах був відзначений звання "Кращий актор століття".
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.