Голод, холод та брак медикаментів чекають Британію після Brexit без угоди

Автор:
52
последние новости в Украине останні новини в Україні

Брак продуктів харчування, медикаментів і палива - це тільки частина альтернативи при виході з ЄС за "жорстким" сценарієм, йдеться в документах уряду, що потрапили у відкритий доступ, пише газета The Sunday Times.

Звіт кабміну свідчить про те, що британське суспільство і представники бізнесу не готові впоратися з наслідками виходу з Євросоюзу без домовленостей з країнами-членами. 

"У проекті наводиться найбільш реалістична оцінка того, з чим зіткнеться суспільство в разі Brexit без угоди", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Великобританія повинна була покинути ЄС 29 березня 2019 року, але депутати Палати громад британського парламенту тричі відхилили проект угоди про умови Brexit, Борис Джонсон пообіцяв, що Великобританія вийде з ЄС 31 жовтня.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

За словами колишнього помічника Путіна, Росія може будувати відносини з Україною лише через "примус до братерства".

11:57, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Перший позитивний тест на коронавірус зафіксований у громадянина Бразилії, який нещодавно повернувся з Італії.

11:47, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Прокуратура Нідерландів вважає, що 13 свідків, які проходять у справі розслідування катастрофи рейса МН-17 на Донбасі в 2014 році, необхідно засекретити.

10:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

У світі занадто пізно почали готуватися до спалаху нового коронавірусу з Китаю.

10:22, Сьогодні

Українці висловили свою думку стосовно реінтеграції окупованих територій Донбасу: результати соцопитування

Автор:
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Понад половина громадян хотіли б, щоб ці території повернулися до складу Донецької та Луганської областей на тих самих умовах, що були раніше.

44% респондентів, оцінюючи ситуацію на Донбасі, вважають, що на сході України відбувається війна між Україною і Росією. Про це свідчать результати дослідження, оприлюднені в середу, 26 лютого, Центром Разумкова.

Повідомляється, що ще 19% українців вважають, що на Донбасі відбувається сепаратистський заколот, підтриманий Росією, 14% поділяють думку, що на сході України відбувається громадянська війна – конфлікт між проукраїнськи і проросійськи налаштованими громадянами України, 10% – війна між Росією і США, і 6% – що там відбувається боротьба за незалежність Донецької та Луганської народних республік.

Говорячи про політичне майбутнє територій "ДНР" та "ЛНР", більшість громадян України (54%) хотіли б, щоб ці території повернулися до складу Донецької та Луганської областей України на тих самих умовах, що були раніше, 13% – щоб ці території повернулися під контроль України, але отримали більше незалежності від Києва, 6% – щоб ці території утворили автономію у складі України, 5% – щоб ці території відокремилися від України і стали незалежними державами, 3% – щоб ці території відокремилися від України і увійшли до складу Російської федерації.

Встановлення миру на Донбасі силовим шляхом (відновлення військовою силою  контролю України над територіями "ДНР" і "ЛНР") підтримують лише 20% громадян (проти цього виступають 56%). Разом з тим, лише 13% підтримали б відокремлення територій, зайнятих "ДНР" і "ЛНР",  від України (не підтримують – 65,5%), лише 10% підтримали б визнання Криму російською територією в обмін на звільнення Донбасу (не підтримують – 70%).

Більшість респондентів (62%) виступають проти надання і закріплення в Конституції "особливого статусу" окремих територій Донецької та Луганської областей (підтримують це лише 21% опитаних).  Ще менш популярною є ідея введення в Україні  федеративного устрою (68% її не підтримують, підтримують – 11%).
Також переважно відкидаються громадською думкою такі компроміси задля досягнення миру на Донбасі: амністія  всім тим, хто брав участь у бойових діях на Донбасі (не підтримують 63%, підтримують – 14,5%), відмова від євроінтеграції, вихід з Угоди про асоціацію з ЄС (не підтримують 60%, підтримують – 20%), надання російській мові  статусу другої державної (не підтримують 54%, підтримують – 31%), відмова від  перспективи членства в НАТО, закріплення в Конституції нейтрального статусу України (не підтримують 54%, підтримують – 26%).

48% опитаних не підтримують налагодження торгово-економічних, фінансових контактів з "ДНР" і "ЛНР" (підтримують – 35%). Разом з тим, відносна більшість (41%) не підтримують ідею припинення  фінансування територій, зайнятих "ДНР" і "ЛНР" (виплату пенсій, зарплат тощо) (підтримують – 36%). Суперечливою є громадська думка стосовно започаткування офіційних переговорів української влади з нинішнім керівництвом "ДНР" і "ЛНР" – частка тих, хто підтримує цю ідею (41%), статистично значуще не відрізняється від частки тих, хто її не підтримує (40%).

Нагадаємо, що самопроголошена "Донецька народна республіка" почала конфіскацію автомобілів з українськими номерами.

Також повідомлялося, що звільнений з полону розповів про перебування в "Л/ДНР".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

"Наша освіта довго наслідувала радянську парадигму, і предмет "Захист Вітчизни" – один із проявів цього".

 

14:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

"Повернення Криму – беззаперечна частина української національної ідеї".

12:11, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Відомий харківський педіатр Євген Комаровський особисто відправився в Нові Санжари, щоб поговорити з населенням про поширення нового коронавірусу і про те, чого варто побоюватися, а чого ні.

11:34, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Україна сьогодні поділиться на зимові та весняні регіони. Іншими словами в одній частині країни завиватиме штормовий вітер і випаде мокрий сніг, в другій частині температура підніметься до +14 °С.

08:20, Сьогодні