Ілон Маск продав свій останній особняк за 30 мільйонів доларів, - Фукс
Американський інженер, засновник компаній SpaceX і Tesla та найбагатша людина у світі Ілон Маск все ж таки зміг позбутися свого останнього особняку у місті Гіллсборо в штаті Каліфорнія. За будинок бізнесмен отримав 30 мільйонів доларів.
Ілон Маск виконав свою обіцянку та "здихався" останнього особняка, причому особа нового власника не розголошується. Про це пише бізнесмен та меценат Павло Фукс.
Особняк площею 16 тисяч квадратних футів, тобто трохи менше 5 тисячі квадратних метрів, розташований у Кремнієвій долині, у 27 кілометрах на південь від Сан-Франциско. У будинку є бальна зала, банкетна зала, а також простора кухня. Всередині є шість спалень та 10 ванних кімнат, а у гаражі знайдеться місце для 11 машин.
Як нагадує Павло Фукс, цей маєток, відомий як Guignécourt, має свою особисту яскраву історію. Його збудував граф Крістіан де Гіньє. Маєток має найбільшу земельну ділянку у цьому районі та включає пішохідні стежки та навіть водосховище. Нерухомість залишалася у власності сім'ї де Гіньє більше століття, але у 2013 році була виставлена на продаж. Тоді за нерухомість просили 100 мільйонів, але у 2016-му році його вартість знизили до 29 мільйонів з "копійками", пише Павло Фукс.
Раніше Павло Фукс писав про те, що Ілон Маск живе в збірному будиночку площею 35 квадратних метрів, який він орендує у SpaceX. Коштує ця "хрущовка" всього 50 тисяч доларів. Також нагадаємо, що Ілон Маск вирішив будувати будинки з LEGO-блоків.
Юрій Ушаков, помічник президента Росії, фактично поховав надії на виконання непублічних домовленостей, досягнутих між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом під час їхньої зустрічі на Алясці.
Лід: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади глави уряду та лідера Лейбористської партії на тлі зростання внутрішньопартійного тиску й падіння політичної підтримки.
Президент США Дональд Трамп пообіцяв знову повернутися до питання санкцій проти Росії та запевнив у продовженні підтримки України, що у Києві розцінили як важливий сигнал для Кремля.
Єврокомісар з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс заявив, що Україна має одну з найсильніших армій сучасної Європи та повинна стати невід’ємною частиною майбутньої європейської системи безпеки.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що міністр оборони США Піт Гегсет залишив зустріч глав оборонних відомств Альянсу раніше не через політичні розбіжності чи небажання зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським, а через заздалегідь заплановані зобов’язання.
Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що головна мета Росії полягає не у прямому нападі на країни НАТО, а у спробі послабити Європу, створити атмосферу страху та змусити союзників України сумніватися у власній стійкості.
Помічник Володимира Путіна Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери нібито намагалися змінити позицію президента США Дональда Трампа щодо війни в Україні під час саміту «Групи семи» у Франції, назвавши їхні аргументи «некорисними» для Москви.
Голова Європейської ради Антоніу Кошта двічі проводив непублічні контакти з представниками Кремля щодо війни Росії проти України, намагаючись з’ясувати можливі дипломатичні шляхи завершення бойових дій.
Американські демократи заявили, що після перемоги на виборах мають намір відновити тіснішу координацію зі своїми європейськими партнерами щодо підтримки України та закликали не списувати їх із політичної гри.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що Китай відіграє важливу роль у підтримці російської військової машини, допомагаючи Москві обходити міжнародні обмеження, і закликав Пекін врахувати наслідки такої політики.
Юрій Ушаков, помічник президента Росії, фактично поховав надії на виконання непублічних домовленостей, досягнутих між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом під час їхньої зустрічі на Алясці.
Лід: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади глави уряду та лідера Лейбористської партії на тлі зростання внутрішньопартійного тиску й падіння політичної підтримки.
Президент США Дональд Трамп пообіцяв знову повернутися до питання санкцій проти Росії та запевнив у продовженні підтримки України, що у Києві розцінили як важливий сигнал для Кремля.
Єврокомісар з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс заявив, що Україна має одну з найсильніших армій сучасної Європи та повинна стати невід’ємною частиною майбутньої європейської системи безпеки.