Нью-Йорк не спить через виття сирен, городяни на межі нервового зриву
На додаток до інших "принад" пандемії, в місті виникла ще одна проблема, яка зводить людей з розуму. Це сирени, які виють 24 години на добу.
Всі жителі Великого Яблука, подобається їм це чи ні, беруть участь в нерівній боротьбі з коронавірусів, повідомляє 5 квітня інформаційний портал Interia з посиланням на New York Post.
"Сирени виють вдень і вночі. Закриття вікон нічого не дає, - пишуть читачі New York Post на сторінці видання в соцмережі Facebook. - Складається враження, що ми в центрі бойових дій. Хто-небудь може зупинити це?"
У жителів американського мегаполісу зі звуком сирен пов'язані дуже погані спогади. Пам'ять про 11 вересня 2001 року, навіть після закінчення тривалого часу з дня трагедії, жива. Городяни пишуть, що вони на межі нервового зриву: постійне завивання карет "швидкої допомоги" ні на мить не дає забути про вируючу в місті "чуму", нагадуючи, що люди без кінця вмирають в лікарнях і своїх будинках.
"У Нью-Йорку завжди було багато нещасних випадків і поліцейські, пожежні або машини "швидкої" іноді були чутні, - пише один з користувачів соцмережі. - Але не так часто! Цей шум нестерпний, неможливо "вимкнутися " і на хвилину, у багатьох безсоння".
Всі телефонні розмови, телеконференції або онлайн-уроки проходять в місті під виття сирен. Деякі нью-йоркці ще знаходять в собі сили жартувати з цього приводу, однак статистика смертей не дає приводу для сміху. На даний момент офіційна кількість смертей від COVID-19 в Нью-Йорку - понад 1500. Кожен день цифра зростає.
Як раніше повідомляло ASPI news, в штат Нью-Йорк, в якому виявлена найбільша в США кількість хворих COVID-19, направлена додаткова тисяча військових. Про це в Білому Домі заявив президент США Дональд Трамп.
Раніше на пресконференції в Білому домі він заявив, що більше двох мільйонів американців можуть стати жертвами коронавірусу, в разі бездіяльності влади.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що не хоче припускати, ніби зустріч між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом на Алясці була використана для того, щоб дати Україні час на посилення оборони.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито фіаско переговорного процесу із президентом США Дональдом Трампом, звинувативши Вашингтон у відході від ролі посередника та посиленні тиску на Кремль.
Представник США в Раді Безпеки ООН Ден Негреа заявив, що Росія має усвідомити неможливість досягнення своїх цілей у війні проти України та повернутися до переговорів. За словами американського дипломата, затягування бойових дій лише погіршує становище Москви, тоді як Україна продовжує зміцнювати свої оборонні можливості.
Юрій Ушаков, помічник президента Росії, фактично поховав надії на виконання непублічних домовленостей, досягнутих між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом під час їхньої зустрічі на Алясці.
Лід: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади глави уряду та лідера Лейбористської партії на тлі зростання внутрішньопартійного тиску й падіння політичної підтримки.
Президент США Дональд Трамп пообіцяв знову повернутися до питання санкцій проти Росії та запевнив у продовженні підтримки України, що у Києві розцінили як важливий сигнал для Кремля.
Єврокомісар з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс заявив, що Україна має одну з найсильніших армій сучасної Європи та повинна стати невід’ємною частиною майбутньої європейської системи безпеки.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що міністр оборони США Піт Гегсет залишив зустріч глав оборонних відомств Альянсу раніше не через політичні розбіжності чи небажання зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським, а через заздалегідь заплановані зобов’язання.
Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що головна мета Росії полягає не у прямому нападі на країни НАТО, а у спробі послабити Європу, створити атмосферу страху та змусити союзників України сумніватися у власній стійкості.
Помічник Володимира Путіна Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери нібито намагалися змінити позицію президента США Дональда Трампа щодо війни в Україні під час саміту «Групи семи» у Франції, назвавши їхні аргументи «некорисними» для Москви.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що не хоче припускати, ніби зустріч між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом на Алясці була використана для того, щоб дати Україні час на посилення оборони.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито фіаско переговорного процесу із президентом США Дональдом Трампом, звинувативши Вашингтон у відході від ролі посередника та посиленні тиску на Кремль.
Представник США в Раді Безпеки ООН Ден Негреа заявив, що Росія має усвідомити неможливість досягнення своїх цілей у війні проти України та повернутися до переговорів. За словами американського дипломата, затягування бойових дій лише погіршує становище Москви, тоді як Україна продовжує зміцнювати свої оборонні можливості.
Юрій Ушаков, помічник президента Росії, фактично поховав надії на виконання непублічних домовленостей, досягнутих між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом під час їхньої зустрічі на Алясці.