Проєкт "Турецький потік" не буде завершено вчасно, – болгарський політик

5 січня 2020, 13:04
114
последние новости в Украине останні новини в Україні

Румен Петков заявив, що ситуація з інспекційними та зварювальними роботами за проєктом газопроводу не ясна.

"Турецький потік" не буде добудований вчасно, і якщо не буде вжито надзвичайних заходів, у італійсько-саудівського консорціуму Arcade, що будує болгарську ділянку газопроводу, будуть проблеми. Про це заявив глава партії "Альтернатива за болгарське відродження" (АБВ) Румен Петков.

За його словами, більше 40 км траси "Турецький потік" протяжністю 470 км, що будується на території Болгарії, ще не завершено.

За словами болгарського політика, зварювання і перевірка труб ліцензованою зварювальною лабораторією повинні проводитися в першу чергу. Світова практика показує, що при проведенні випробувань на зварювання ніколи немає 100% гарантії. Третій етап – ізоляція труб і їх прокладка.

"Ці кроки не виконуються. Ситуація з інспекційними та зварювальними роботами не ясна", – сказав Петков.

Нагадаємо, що "Газпром" очікував отримати перші поставки газу по "Турецькому потоку" до 31 грудня. Про це заявив заступник голови правління "Газпрому" Олег Аксютін.

"По "Турецькому потоку" ми вже чекаємо поставки газу до 31 грудня. Зрозуміло, що морська частина вже готова. Сухопутна частина з російської сторони готова на 100%, готовність з турецької сторони становить близько 73,5%. Ми розраховуємо, що в листопаді ми будемо мати повну ступінь готовності. Орієнтуємося на останню декаду грудня", – сказав Аксютін.

Раніше повідомлялося, що "Турецький потік" планують завершити до 2019 року. Про це повідомив президент Росії Володимир Путін. Він зазначив, що "Газпром" напрацьовує маршрути поставок газу по цьому газопроводу.

"Євросоюз повинен дати гарантії, що плани газового потоку не будуть зірвані", – заявив Путін.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

З 21 по 24 січня в швейцарському Давосі проходить щорічний, 50-й за рахунком, Всесвітній економічний форум за участю перших осіб держав, представників великого бізнесу, громадських діячів з усього світу.

12:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Представники пропрезидентської партії в Сенаті США своїми голосами не дали можливості ухвалити позитивне рішення щодо передачі адміністрацією президента документів, пов'язаних із затримкою допомоги Україні.

12:29, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

З нічного рейсу з Харбіна госпіталізували жінку з високою температурою і відвезли в лікарню через підозри на смертельний коронавірус.

10:59, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Тисячі людей в американському штаті Вірджинія вийшли проти ініціативи влади, що стосується посилення контролю над обігом вогнепальної зброї.

09:23, Сьогодні

Україна піднялася в рейтингу демократичних держав, – дослідження The Economist

22 січня 2020, 15:38
24
последние новости в Украине останні новини в Україні

Політична система України зберегла статус "гібридного режиму", країни з "авторитарним режимом" замикають рейтинг.

Україна піднялася на шість пунктів і посіла 78-е місце в щорічному рейтингу "Індекс демократії-2019". Про це свідчать дані The Economist Intelligence Unit, оприлюднені виданням The Economist.

Згідно з інформацією, політична система України отримала 5,90 балів з 10 можливих і зберегла статус "гібридного режиму".
На першому місці в рейтингу демократичних держав перебуває Норвегія. Далі йдуть Ісландія, Швеція, Нова Зеландія і Фінляндія. Останнє місце посідає Північна Корея. Країни з "авторитарним режимом", Росія і Білорусь, опинилися на 134 і 150 місцях відповідно.

Нагадаємо, що Україна піднялася одразу на 55 позицій в рейтингу привабливості країн, що розвиваються, з точки зору інвестицій у відновлювану енергетику в 2019 році. Про це йдеться в щорічному звіті Climatescope 2019, підготовленому дослідницькою агенцією Bloomberg New Energy Finance.
У 2018 році Україна посідала 63 сходинку, а в звіті 2019 року піднялася одразу на 8 місце. Верхні щаблі рейтингу традиційно поділили найбільші економіки, що розвиваються: Індія, Чилі, Бразилія, Китай, Аргентина. До них приєдналися Йорданія і Кенія.
 

Також повідомлялося, що Україна піднялася на 5 позицій в Індексі громадянств світу. Згідно з даними QNI, Україна перебуває в переліку між Республікою Нікарагуа, яка посіла 74 позиці, і Туреччиною, у якої – 76 місце в рейтингу.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У разі зустрічі Зеленський планує обговорювати з Путіним лише питання майбутнього обміну полоненими.

15:09, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

"Всім би хотілося отримувати більше, однак у мене особисто язик не повернеться сказати про те, що треба збільшувати зарплату народного депутата або чиновника".

14:42, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Швейцарської Конфедерації.

14:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Суддю незаконно створеного російського окупаційного суду засуджено до 12 років позбавлення волі за державну зраду.

12:04, Сьогодні