У Росії почали працювати над створенням списку ворожих країн: в антисоюзники потрапили США
Росія почала формувати список "антисоюзників". Першою державою, яка потрапила "під роздачу" в РФ, виявилися Сполучені Штати Америки.
Про це повідомив пропагандистський ресурс "ТАСС". Зазначається, що про" нововведення "розповіла речник МЗС РФ Марія Захарова в ефірі телеканалу "Росія-1".
Захарова повідомила, що згідно з опублікованим нещодавно Указом президента РФ Володимира Путіна, ті держави, які оголошуються недружніми Російської Федерації, не можуть набирати серед росіян співробітників для своїх дипломатичних і консульських місій. "А хто ж ці самі недружні держави? Список зараз формується", - зазначила Захарова.
Вона також заявила, що в списку точно фігурують США. За е словами, незабаром будуть оголошені й інші "антисоюзники"."Інші держави ви дізнаєтеся, коли розпорядження уряду буде опубліковано і відповідний список з'явиться", - заявила Захарова.
Такі заходи Кремль зробив як відповідь на"ворожі дії інших країн". При цьому Захарова заявила, що в цій ситуації Росія не проявляє агресію, А відповідає на агресію щодо себе. "Це не агресивні дії нашої країни, це відповідь, це захист нашої країни від ворожих недружніх акцій з боку тих, кому ми не даємо спокою, тих, хто по-різному: через політику стримування, через спроби ізоляції, так чи інакше намагаються зупинити наш розвиток", - пояснила вона.
Раніше речник МЗС РФ Марія Захарова звинуватила Україну у створенні безстороннього образу Росії. За словами чиновниці, щоб сформувати для Росії імідж ворога, в Україні вдаються до поширення дезінформації.
Також раніше Марія Захарова заявила, що відповідь на санкції США з боку Росії буде невідворотною. Вона поклала відповідальність за деградацію російсько-американських відносин на Вашингтон.
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер після завершення роботи на посаді глави уряду має намір зосередитися на новому форматі політичної та суспільної діяльності.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що не хоче припускати, ніби зустріч між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом на Алясці була використана для того, щоб дати Україні час на посилення оборони.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито фіаско переговорного процесу із президентом США Дональдом Трампом, звинувативши Вашингтон у відході від ролі посередника та посиленні тиску на Кремль.
Представник США в Раді Безпеки ООН Ден Негреа заявив, що Росія має усвідомити неможливість досягнення своїх цілей у війні проти України та повернутися до переговорів. За словами американського дипломата, затягування бойових дій лише погіршує становище Москви, тоді як Україна продовжує зміцнювати свої оборонні можливості.
Юрій Ушаков, помічник президента Росії, фактично поховав надії на виконання непублічних домовленостей, досягнутих між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом під час їхньої зустрічі на Алясці.
Лід: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади глави уряду та лідера Лейбористської партії на тлі зростання внутрішньопартійного тиску й падіння політичної підтримки.
Президент США Дональд Трамп пообіцяв знову повернутися до питання санкцій проти Росії та запевнив у продовженні підтримки України, що у Києві розцінили як важливий сигнал для Кремля.
Єврокомісар з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс заявив, що Україна має одну з найсильніших армій сучасної Європи та повинна стати невід’ємною частиною майбутньої європейської системи безпеки.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що міністр оборони США Піт Гегсет залишив зустріч глав оборонних відомств Альянсу раніше не через політичні розбіжності чи небажання зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським, а через заздалегідь заплановані зобов’язання.
Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що головна мета Росії полягає не у прямому нападі на країни НАТО, а у спробі послабити Європу, створити атмосферу страху та змусити союзників України сумніватися у власній стійкості.
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер після завершення роботи на посаді глави уряду має намір зосередитися на новому форматі політичної та суспільної діяльності.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що не хоче припускати, ніби зустріч між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом на Алясці була використана для того, щоб дати Україні час на посилення оборони.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито фіаско переговорного процесу із президентом США Дональдом Трампом, звинувативши Вашингтон у відході від ролі посередника та посиленні тиску на Кремль.
Представник США в Раді Безпеки ООН Ден Негреа заявив, що Росія має усвідомити неможливість досягнення своїх цілей у війні проти України та повернутися до переговорів. За словами американського дипломата, затягування бойових дій лише погіршує становище Москви, тоді як Україна продовжує зміцнювати свої оборонні можливості.