Депутат міськради "заробив" на ремонті міських об'єктів понад мільйон гривень
У Луганській області оперативники СБУ викрили місцевого депутата міської ради на розкраданні бюджетних коштів у великих розмірах.
Про новий прецедент розкрадання чиновниками було повідомлено в публікації пресцентру СБУ, у четвер, 12 вересня.
Як інформує джерело, слідчі з'ясували, що три роки тому, в 2016 році, з міського бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт покрівлі Льодового палацу спорту, понад тридцять житлових будинків, закладів освіти, об'єктів критичної інфраструктури.
Для того, щоб "заробити" на ремонтах об'єктів міста, депутат міськради, разом зі своїми спільниками, придбав право управління рахунками фіктивної комерційної структури, зареєстрованої в Запоріжжі.
У СБУ зазначають, що своїм "авторитетом" службового становища, депутат з іншими членами злочинного угруповання, яке він очолював, змушували розпорядників бюджету укладати угоди на проведення ремонту саме з цим підприємством.
Отримані кошти шахраї перераховували підконтрольним комерційним структурам і переводили в готівку.
Через завищення вартості виконаних робіт учасники угруповання привласнили та легалізували понад 1,3 мільйона гривень.
Для детального вивчення і документування механізму скоєння злочину і визначення кола причетних до нього осіб правоохоронці провели чимало обшуків, експертиз та інших процесуальних заходів.
Весною 2019 року керівник фірми і однієї з установ-замовників робіт притягнутий до кримінальної відповідальності за фіктивне підприємництво та службову недбалість.
9 вересня цього року до Сєвєродонецького міського суду направлено обвинувальні матеріали стосовно організованої групи осіб - чотирьох правопорушників, в тому числі депутата Сєвєродонецької міської ради.
Зловмисникам інкримінуються протиправні дії, передбачені ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою), ч. 3 ст. 209 (вчинення дій, спрямованих на маскування незаконного походження коштів, отриманих внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України.
Організовану групу викрито у взаємодії з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.
На прифронтовій трасі у Запорізькій області службовий автомобіль, у якому перебував колишній заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі, потрапив під удар ворожого безпілотника. Інцидент стався в зоні виконання бойового завдання в ніч на 4 березня.
Верховна Рада України офіційно позбавила мандата народного депутата Анатолія Гунька. Причиною стало його фігурування у корупційних схемах, які були задокументовані правоохоронними органами.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області, якого правоохоронці затримали під час отримання хабаря.
У столиці України правоохоронці викрили схему незаконного збагачення, організовану співробітниками одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України у Закарпатській області викрили та припинили діяльність мережі нелегальних автозаправних станцій, що функціонували на території Івано-Франківської області. Незаконно встановлені АЗС демонтовано.
Начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов повідомив про результати роботи підрозділів у межах забезпечення заходів правового режиму воєнного стану. За його словами, протягом минулої доби працівники районних органів поліції області перевірили близько 1280 транспортних засобів та 1650 осіб.
У Полтавській області триває процес декларування вогнепальної зброї. Від початку кампанії мешканці регіону вже облікували в підрозділах поліції 595 одиниць зброї та понад 247 тисяч набоїв різного калібру. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Євген Рогачов.
Співробітники Служби безпеки України спільно з детективами Бюро економічної безпеки України викрили масштабну схему розкрадання коштів з енергетичних компаній, підконтрольних підсанкційному бізнесмену.
Начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов повідомив про результати роботи підрозділів у межах забезпечення заходів воєнного стану. За його словами, протягом минулої доби працівники районних органів поліції перевірили близько 1450 транспортних засобів та 1895 осіб.
Начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов повідомив про результати роботи підрозділів у межах забезпечення заходів воєнного стану. За його словами, протягом минулої доби працівники районних органів поліції перевірили близько 800 транспортних засобів та 1120 осіб.
На прифронтовій трасі у Запорізькій області службовий автомобіль, у якому перебував колишній заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі, потрапив під удар ворожого безпілотника. Інцидент стався в зоні виконання бойового завдання в ніч на 4 березня.
Верховна Рада України офіційно позбавила мандата народного депутата Анатолія Гунька. Причиною стало його фігурування у корупційних схемах, які були задокументовані правоохоронними органами.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області, якого правоохоронці затримали під час отримання хабаря.
У столиці України правоохоронці викрили схему незаконного збагачення, організовану співробітниками одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).