На дачі у Києві знайшли мертвим 60-річного дипломата: подробиці
![последние новости в Украине останні новини в Україні](/sites/default/files/styles/746x/public/2021-10/1031944322_0_88_3076_1818_1920x0_80_0_0_7b1cbb678927ea614014bb8b6c9cea7d.jpg?itok=UKp_YUc5)
В суботу, 16 жовтня, у Києві на Осокорках знайшли тіло представника зовнішньополітичного відомства.
Правоохоронці зазначають, що стався нещасний випадок.
До чергової частини зателефонувала жінка та повідомила, що у будинку на вулиці Садовій, де вона прибирає, виявила тіло чоловіка без ознак життя. На місце події прибули слідчі, криміналісти та оперативні співробітники, інформує пресслужба поліції.
Було з’ясовано, що 60-річний чоловік, який проживав один у дачному будиночку, впав зі сходів. Потім він підвівся та попрямував до кімнати на другому поверсі, де вже без ознак життя його виявила хатня робітниця. Згідно з висновком судово-медичного експерта, смерть настала внаслідок закритої черепно-мозкової травми. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство із приміткою "нещасний випадок".
Нагадаємо, що столичні правоохоронці отримали повідомлення про замінування житлового будинку на вулиці Вишняківський у Дарницькому районі. Як виявилося, чоловіку було сумно і він таким чином намагався розважити себе. Також ми писали, що у Києві на вулиці Срібнокільській чоловік влаштував стрілянину, після того, як посварився з дружиною.
Службою безпеки України було зібрано доказову базу на п’ятьох зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті. У червні цього року окупанти разом зі своїми поплічниками намагалися прорватися до Сіверська та Торецька на Донеччині.
Детективами ТУ БЕБ в Чернівецькій області було викрито та повідомлено про підозру чоловіку, який намагався таємно ввезти в Україну сировину для виготовлення тютюнових виробів.
Боєць Третьої Штурмової бригади на псевдо «Штахет» показав ексклюзивні кадри власних боїв (на відео видно кадри боїв з Авдіївки та Бахмута).
Службою безпеки було зібрано доказову базу на колаборанта Геннадія Шкіля – настоятеля храму УПЦ (МП) у тимчасово окупованому місті Гола Пристань на лівобережжі Херсонщини. Геннадій Шкіль з перших днів повномасштабної війни протоієрей публічно підтримав збройну агресію рф та захоплення частини території України.
Детективами БЕБ встановлено, що протягом 2023-2024 років група осіб організувала незаконне виготовлення підакцизних товарів з нафтопродуктів невідомого походження.
Спецпризначенці Служби Безпеки України показали ексклюзивні кадри, як вони в прямому сенсі «палять землю під ногами» росіянам на фронті. Серед втрат ворога за минулий тиждень:
НАБУ зібрало всі важливі події за минулий тиждень у дайджесті новин. В період з 15 по 19 липня 2024 у НАБУ обговорювалося про:
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та керівник Служби безпеки України Василь Малюк тримають на контролі пошуки невідомого, який скоїв замах на Ірину Фаріон у Львові 19 липня.
Камери спостереження показували, що з великим пакунком із закладу виходила жінка. Але оперативники встановили, що зловмисником був чоловік-транссексуал.
Завдяки спільній роботі НАБУ і САП було скерувано до суду справу за обвинуваченням директора комунального підприємства у підбурюванні до надання неправомірної вигоди заступнику голови Рівненської обласної ради за «допомогу» із земельним та майновим питаннями.
Службою безпеки України було зібрано доказову базу на п’ятьох зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті. У червні цього року окупанти разом зі своїми поплічниками намагалися прорватися до Сіверська та Торецька на Донеччині.
Детективами ТУ БЕБ в Чернівецькій області було викрито та повідомлено про підозру чоловіку, який намагався таємно ввезти в Україну сировину для виготовлення тютюнових виробів.
Боєць Третьої Штурмової бригади на псевдо «Штахет» показав ексклюзивні кадри власних боїв (на відео видно кадри боїв з Авдіївки та Бахмута).
Службою безпеки було зібрано доказову базу на колаборанта Геннадія Шкіля – настоятеля храму УПЦ (МП) у тимчасово окупованому місті Гола Пристань на лівобережжі Херсонщини. Геннадій Шкіль з перших днів повномасштабної війни протоієрей публічно підтримав збройну агресію рф та захоплення частини території України.