На Київському морі вітром віднесло сім'ю на матрацах: загинула дитина, йдуть пошуки її батька і сестри
У Київському морі проходять пошуки 36-річного чоловіка і його 10-річної дочки, які на надувному матраці плавали по акваторії недалеко від берега. На іншому матраці перебувала дружина чоловіка та їхня п'ятирічна донька, яка внаслідок нещасного випадку потонула.
Про це повідомляє ТСН. З подробиць відомо, що сім'я на двох матрацах вирішила поплавати недалеко від берега. Раптово почався сильний вітер, який поніс матраци від берега.
Відпочивальники, які почули крики, спробували допомогти родині. Були викликані рятувальники. Один з відпочивальників кинувся у воду і зміг підтягнути матрац, на якому була жінка. Її п'ятирічної дочки на надувному плавзасобі вже не було, вона потонула.
Водолази дістали дитину, а медики, який прибули на виклик, протягом півтори години робили дитині реанімацію, проте безрезультатно, дівчинка загинула. Також очевидці повідомили, що на відстані 750 метрів від берега бачили інший матрац, проте на ньому нікого не було. Наразі водолази шукають чоловіка і його дочку.
У поліції повідомили, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1, статті 115 (про вбивство) з позначкою "нещасний випадок". Також в сюжеті повідомляється, що дане місце не позначено як пляж. Дно водойми кам'янисте, а після мілини починається западина, глибина якої на сім метрів.
Також у поліції повідомили, що сім'я на відпочинку алкоголь не вживала. Попередня причина нещасного випадку - необережна поведінка на воді.
У ДСНС 22 червня повідомили, що протягом трьох вихідних днів на водних об'єктах України загинуло 40 осіб. Серед загиблих-шестеро дітей
Рятувальники нагадали, що під час відпочинку біля водойм заборонено:
- купання дітей без супроводу дорослих;
- дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до пояса;
- купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади і не обладнані для купання людей;
- вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
- стрибати у воду з човнів, катерів, мостів, споруд не призначених для цього;
- купатися наодинці;
- вживати спиртні напої до і під час купання;
- підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання;
- допускати у воді небезпечні ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг;
- подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати.
Також повідомлялося, що в Запоріжжі потонув підліток.Медики реанімували 14-річного хлопчика майже годину, але це не дало результатів. Про це 14 червня у Facebook повідомив Костянтин Малашенко, директор обласного центру екстреної медичної допомоги.
Раніше повідомлялося, що поліцейські встановлюють обставини загибелі підлітка в Одеській області. Він стрибнув у воду і не зміг вибратися на берег
Найбільше гірничо-металургійне підприємство України «АрселорМіттал Кривий Ріг» зазнало ракетного удару Росії в ніч проти 16 серпня.
Російська атака на Сумську область знову забрала життя цивільних. Серед загиблих — 9-річна дитина та його мама, що стала черговим трагічним свідченням небезпеки, яка щодня загрожує мешканцям прикордонного регіону через удари російських військ.
Після російської атаки безпілотниками Київщина пережила масштабні пожежі, для ліквідації яких рятувальникам довелося залучити авіацію ДСНС.
Співзасновниця Rozetka Ірина Чечоткіна розкрила масштаб втрат компанії після російського удару по розподільчому центру в Броварах на Київщині.
Українські Повітряні сили втратили винищувач МіГ-29 під час виконання бойового завдання в Одеській області.
На Донеччині російські військові після захоплення в полон розстріляли українського захисника. Правоохоронці вже розпочали розслідування чергового воєнного злочину, а українська влада наголошує, що всі причетні до страти військовополоненого мають бути встановлені та притягнуті до відповідальності.
Російська масована атака завдала нового удару по українській торговельній інфраструктурі.
Колишня віцепрем’єрка та експосол України у США Ольга Стефанішина отримала нову підозру від Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Російський ракетний обстріл завдав важких втрат мережі супермаркетів "Сільпо". Унаслідок атаки загинули шестеро співробітників компанії, ще десятки людей постраждали, а частина торговельної інфраструктури зазнала значних руйнувань.
Масований ракетний обстріл Київщини завдав нищівного удару по логістичній інфраструктурі українського бізнесу.
Найбільше гірничо-металургійне підприємство України «АрселорМіттал Кривий Ріг» зазнало ракетного удару Росії в ніч проти 16 серпня.
Російська атака на Сумську область знову забрала життя цивільних. Серед загиблих — 9-річна дитина та його мама, що стала черговим трагічним свідченням небезпеки, яка щодня загрожує мешканцям прикордонного регіону через удари російських військ.
Після російської атаки безпілотниками Київщина пережила масштабні пожежі, для ліквідації яких рятувальникам довелося залучити авіацію ДСНС.
Співзасновниця Rozetka Ірина Чечоткіна розкрила масштаб втрат компанії після російського удару по розподільчому центру в Броварах на Київщині.