Поліцейський з Одеси підозрюється в зґвалтуванні школярки: що відомо
![последние новости в Украине останні новини в Україні](/sites/default/files/styles/746x/public/2020-02/_g3xcchc.2e16d0ba.fill-900x600%20%281%29_1.jpg?itok=9val8X36)
Учениця 11 класу повідомила, що правоохоронець шляхом шантажу змусив дівчину вступити з ним в інтимний зв'язок.
Слідчі Державного бюро розслідувань почали розслідування за фактом зґвалтування правоохоронцем неповнолітньої дівчини. Про це в середу, 19 лютого, повідомляє пресслужба ДБР.
"Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві, почали досудове розслідування за фактом зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України)", – йдеться в повідомленні.
Слідчі попередньо встановили, що 18 лютого 2020 року учениця 11 класу однієї з одеських шкіл повідомила свого вчителя про те, що 11 лютого в денний час її запросив до себе додому інспектор з ювенальної превенції одного з відділень відділу поліції в Одесі ГУ Нацполіціі в Одеській області. Правоохоронець шляхом шантажу змусив дівчину вступити з ним в інтимний зв'язок.
Зараз тривають першочергові слідчі і процесуальні дії. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років.
Нагадаємо, що в Дніпрі зловили 60-річного педофіла, жертвами якого стали 17 дітей.
Також повідомлялося про те, що в Україні вступив в силу закон, який передбачає створення в країні Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх.
Службою безпеки України було зібрано доказову базу на п’ятьох зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті. У червні цього року окупанти разом зі своїми поплічниками намагалися прорватися до Сіверська та Торецька на Донеччині.
Детективами ТУ БЕБ в Чернівецькій області було викрито та повідомлено про підозру чоловіку, який намагався таємно ввезти в Україну сировину для виготовлення тютюнових виробів.
Боєць Третьої Штурмової бригади на псевдо «Штахет» показав ексклюзивні кадри власних боїв (на відео видно кадри боїв з Авдіївки та Бахмута).
Службою безпеки було зібрано доказову базу на колаборанта Геннадія Шкіля – настоятеля храму УПЦ (МП) у тимчасово окупованому місті Гола Пристань на лівобережжі Херсонщини. Геннадій Шкіль з перших днів повномасштабної війни протоієрей публічно підтримав збройну агресію рф та захоплення частини території України.
Детективами БЕБ встановлено, що протягом 2023-2024 років група осіб організувала незаконне виготовлення підакцизних товарів з нафтопродуктів невідомого походження.
Спецпризначенці Служби Безпеки України показали ексклюзивні кадри, як вони в прямому сенсі «палять землю під ногами» росіянам на фронті. Серед втрат ворога за минулий тиждень:
НАБУ зібрало всі важливі події за минулий тиждень у дайджесті новин. В період з 15 по 19 липня 2024 у НАБУ обговорювалося про:
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та керівник Служби безпеки України Василь Малюк тримають на контролі пошуки невідомого, який скоїв замах на Ірину Фаріон у Львові 19 липня.
Камери спостереження показували, що з великим пакунком із закладу виходила жінка. Але оперативники встановили, що зловмисником був чоловік-транссексуал.
Завдяки спільній роботі НАБУ і САП було скерувано до суду справу за обвинуваченням директора комунального підприємства у підбурюванні до надання неправомірної вигоди заступнику голови Рівненської обласної ради за «допомогу» із земельним та майновим питаннями.
Службою безпеки України було зібрано доказову базу на п’ятьох зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті. У червні цього року окупанти разом зі своїми поплічниками намагалися прорватися до Сіверська та Торецька на Донеччині.
Детективами ТУ БЕБ в Чернівецькій області було викрито та повідомлено про підозру чоловіку, який намагався таємно ввезти в Україну сировину для виготовлення тютюнових виробів.
Боєць Третьої Штурмової бригади на псевдо «Штахет» показав ексклюзивні кадри власних боїв (на відео видно кадри боїв з Авдіївки та Бахмута).
Службою безпеки було зібрано доказову базу на колаборанта Геннадія Шкіля – настоятеля храму УПЦ (МП) у тимчасово окупованому місті Гола Пристань на лівобережжі Херсонщини. Геннадій Шкіль з перших днів повномасштабної війни протоієрей публічно підтримав збройну агресію рф та захоплення частини території України.