Родина Соболєва отримала лист з погрозами

22 грудня 2017, 08:47
196
последние новости в Украине останні новини в Україні

"Мої батьки знайшли в своїй поштовій скриньці великий лист, відправлений 04.12.17. В ньому невідома людина сварить Єгора Соболєва, повторюючи тези про "дестабілізацію", "роботу на Москву" і т.п.", – зазначила вона.

Читайте також: Соболєва звільнено з посади голови антикорупційного комітету ВР

"В кінці листа автор погрожує облити кислотою моїх дітей", – додала Марічка Падалко.

0144bf9 sobolevu pogrozy

Нагадаємо, Соболєв очолював парламентський комітет із протидії та запобігання корупції, але 7 грудня Верховна Рада зняла його з цієї посади.

Депутат Соболєв очолював робочу групу, яка підготувала закон про незалежність Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури, сприяв запровадженню е-декларування тощо.

Після звільнення з посади голови комітету Соболєв заявив, що Генеральна прокуратура планує звинуватити його у зв`язках з Росією.

Соболєв підтримував низку акцій, зокрема й мітинг, який стартував під Верховною Радою 17 жовтня.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Події»
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Українська омбудсменка Людмила Денісова заявила, що в окупованому Криму грубо порушуються права людини не тільки дорослого населення, а й дітей.

20:00, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Працівник ДФС за пособництва адвоката – члена Ради адвокатів Дніпропетровської області одержав 11 тис доларів США хабара.

17:44, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Зловмисники вибирали дівчат, які перебували в скрутному матеріальному становищі, і пропонували їм добру зарплату за умови, що дівчата "відпрацюють".

17:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Дії топ-менеджерів банку "Михайлівський" завдали збитки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на суму 283 мільйони гривень

16:53, Сьогодні

Розробка і тестування вакцини від коронавірусу може зайняти від 12 до 18 місяців, — ВООЗ

18 лютого 2020, 21:58
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Розробка вакцини проти нового коронавірусу може зайняти від 12 до 18 місяців, заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони Здоров'я Тедрос Аданом Гебрейесус.

Про це 18 лютого повідомляє телеканал CNN.

Тедрос Аданом Гебрейесус зазначив, що в даний момент Довгострокова Підготовка до випуску такої вакцини повинна узгоджуватися з негайними рішеннями в галузі громадської охорони здоров'я.

"Це те поле можливостей, яке не можна упускати", - сказав Гебрейесус в цей вівторок під час брифінгу.

У свою чергу, директор Департаменту ВООЗ з управління інфекційними ризиками Сільві Бріан заявила, що кандидат на звання такої вакцини може з'явитися приблизно через 16 тижнів, але для того, щоб довести її ефективність на людях, будуть потрібні місяці розробки та випробувань. Бріан зазначила, що з моменту проведення наради ВООЗ з дослідження коронавірусу, що відбулася на початку лютого, не було отримано ніяких нових даних про розробку вакцини.

Виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров'я Майк Райан сказав, що в найближчі місяці багато життів можуть бути врятовані навіть без вакцини, тому необхідні негайні інвестиції для підтримки систем охорони здоров'я та забезпечення лікування.

"Зараз є хворі люди та системи охорони здоров'я, які мають ряд вразливостей", - сказав Райан.- "Ми можемо врятувати багато життів за допомогою підтримуючої терапії".

Нагадаємо, Національна комісія охорони здоров'я Китаю в минулий понеділок підтвердила 98 нових смертей від коронавірусу, причому 93 з них припадає на провінцію Хубей, яка є епіцентром спалаху.

Також повідомлялося, що виконавчий директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Райан заявив, що організація поки не планує класифікувати спалах коронавірус як "пандемію".
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Національна комісія охорони здоров'я Китаю в минулий понеділок підтвердила 98 нових смертей від коронавірусу, причому 93 з них припадає на провінцію Хубей, яка є епіцентром спалаху.

08:58, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Виконавчий директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Райан заявив, що організація поки не планує класифікувати спалах коронавірусу як "пандемію".

07:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Китаї з обігу приберуть купюри, пущені в дію в торгових операціях під час епідемії коронавірусу.

14:17, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Міністерстві закордонних справ Китайської Народної Республіки заявили про прибуття на територію Китаю фахівців ВООЗ.

11:09, Вчора