Російським акторам, які двічі намагалися потрапити в Україну, заборонили в'їзд на 10 років
Російські актори отримали 10 років заборони на в’їзд, намагаючись двічі потрапити в Україну.
Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.
Група громадян Російської Федерації прибула напередодні в один з пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні. Співробітникам Державної прикордонної служби України вони повідомили, що їдуть на гастролі.
"Під час заходів контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону попередньо встановили, що іноземці є учасниками ліричної комедії "Ідеальний свідок" і відповідно до запевнень відносно них немає підстав для недопущення у гастрольних заходах. Проте було з’ясовано, що двоє з росіян є акторами, які незаконно відвідували тимчасово окуповану територію АР Крим, де брали участь у зйомках фільму", - розповіли у Держприкордонслужбі.
Акторам відмовили у в’їзді в Україну та проставили заборону в’їзду на 3 роки.
Ще двоє членів групи не змогли підтвердити мету своєї поїздки в Україну, через що також були не пропущені через кордон. Решта громадян Росії відмовилися їхати в Україну. Після завершення всіх процедур їх повернули до Молдову.
Втім актори вирішили обдурити прикордонників і вже за декілька годин прибули на інший КПВВ на кордоні. Але їх знову зупинили.
"Цього разу двоє громадян Росії, які вже мали заборону в’їзду в Україну, своїми діями через умисне невиконання рішення вчинили правопорушення за ст.203-1 КУпАП та були притягнуті до відповідальності отримавши штраф. Крім того, їм продовжено термін заборони до 10 років. Іншим 4 громадянам Росії проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки у відповідності до норм Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", - додали у Держприкордонслужбі.
Раніше повідомлялося, що СБУ заборонила в’їзд російському співаку Валерію Сюткіну через його висловлювання щодо "доцільності" анексії Криму в ефірі одного з телеканалів РФ.
Російська масована атака завдала нового удару по українській торговельній інфраструктурі.
Колишня віцепрем’єрка та експосол України у США Ольга Стефанішина отримала нову підозру від Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Російський ракетний обстріл завдав важких втрат мережі супермаркетів "Сільпо". Унаслідок атаки загинули шестеро співробітників компанії, ще десятки людей постраждали, а частина торговельної інфраструктури зазнала значних руйнувань.
Масований ракетний обстріл Київщини завдав нищівного удару по логістичній інфраструктурі українського бізнесу.
У цьому матеріалі немає медійної персони, тому зробити заголовок із прізвищем неможливо без вигадування фактів. Саме тому тут доречно використовувати назву компанії.
Російська армія в ніч на 5 серпня здійснила одну з наймасштабніших комбінованих атак останнього часу, застосувавши балістичні ракети, протикорабельні комплекси та понад сотню ударних безпілотників.
Від початку 2026 року російські війська знищили 37 автозаправних комплексів, що входять до групи "Нафтогаз". Частина об'єктів після ударів була відновлена, однак деякі заправні станції ворог атакував повторно вже після завершення ремонтів, через що вони знову вийшли з ладу. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Поліцейські Полтавщини викрили групу жителів Миргородського району, які організували незаконну лісозаготівлю та збували деревину підприємствам. За висновками експертів, державі завдано майже 3 мільйони гривень матеріальних збитків.
Державне бюро розслідувань розкрило перші подробиці втрати українського винищувача F-16, який зазнав катастрофи під час виконання бойового завдання в Полтавській області.
Після катастрофи винищувача F-16 у Полтавській області, яка сталася під час виконання бойового завдання, Державне бюро розслідувань офіційно розпочало досудове розслідування.
Російська масована атака завдала нового удару по українській торговельній інфраструктурі.
Колишня віцепрем’єрка та експосол України у США Ольга Стефанішина отримала нову підозру від Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Російський ракетний обстріл завдав важких втрат мережі супермаркетів "Сільпо". Унаслідок атаки загинули шестеро співробітників компанії, ще десятки людей постраждали, а частина торговельної інфраструктури зазнала значних руйнувань.
Масований ракетний обстріл Київщини завдав нищівного удару по логістичній інфраструктурі українського бізнесу.