У Києві керівниця медзакладу вимагала у лікарів щомісячну "данину"
В одному із закладів охорони здоров’я Києва викрито протиправну схему збагачення. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.
Керівник Київського дитячого діагностичного центру організувала схему, за якою підпорядковані їй лікарі щомісячно відраховували їй частину своєї заробітної плати. Робилося це для того, щоб продовжувати працювати у цій установі. Після чергової передачі неправомірної вигоди у розмірі 30 тисяч гривень фігурантку було затримано.
Окрім того, затримана разом з лікарем медичного центру, колишньою радницею заступника голови КМДА та ексзаступником міністра соціальної політики України, організували внесення до інформаційної системи "Helsi.me" неправдивих відомостей про вакцинацію від COVID-19. За свої послуги вони отримували 250 доларів США. Очільницю медустанови затримано, іншим трьом фігурантам наразі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Як раніше писало ASPI news, у Львові працівники міської лікарні видавали фейкові COVID-сертифікати. Також нагадаємо, на Херсонщині правоохоронці затримали виконувача обов’язків начальника сектору кримінальної поліції, який вимагав хабар у працівника підприємства.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
Правоохоронці викрили масштабну корупційну схему, до якої, за даними слідства, причетні колишній високопосадовець часів президентства Віктора Януковича та його спільники.
У Кременчуці поліцейські затримали 37-річного мешканця Кременчуцького району, якого підозрюють в умисному вбивстві двох людей. Чоловік переховувався від слідства, а встановити його місцеперебування вдалося завдяки масштабним оперативно-розшуковим заходам та інформації, яку надали громадяни.
Росія продовжує змінювати підхід до повітряних атак по Україні, роблячи їх більш складними та комбінованими, аби перевантажити українську систему протиповітряної оборони.
Російська атака по Києву 15 червня призвела до пошкодження одного з головних духовних символів України — Успенського собору Києво-Печерської лаври.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія поширює дезінформацію щодо нічної атаки на Київ і пошкодження Києво-Печерської лаври, намагаючись перекласти відповідальність за наслідки ударів та використовуючи уламки збитих ракет для створення пропагандистських версій подій.
Київська область пережила одну з чергових масштабних повітряних атак Росії — ворог застосував комбінований удар із використанням безпілотників та ракетного озброєння. Внаслідок обстрілу в регіоні зафіксовані пошкодження житлових будинків, автомобілів і цивільних об’єктів, а серед постраждалих є дитина.
Російський обстріл завдав значної шкоди логістичній інфраструктурі України — під удар потрапив один із найсучасніших терміналів компанії Нова пошта, який був важливою частиною масштабної системи обробки та доставки відправлень.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
Правоохоронці викрили масштабну корупційну схему, до якої, за даними слідства, причетні колишній високопосадовець часів президентства Віктора Януковича та його спільники.