У київському нічному клубі на танцполі помер 27-річний хлопець
Хлопець танцював у нічному клубі, але втратив свідомість і помер. Заклад у Києві працював попри карантин.
Поліцію викликали о п’ятій ранку. Про це 7 липня повідомили журналісти ТСН.
Співробітники правоохоронних органів зазначили, що того вечора двічі навідувалися у цей заклад. Нічний клуб було оштрафовано за порушення карантинних обмежень. Вдруге вони вже приїхали о 6 годині ранку та зафіксували смерть молодого чоловіка.
Очевидці розповіли, що бачили, як чоловік впав на танцполі. Ознак життя зафіксовано не було. Медики констатували смерть громадянина.
У поліції заявили, що відкрили провадження за статтею "умисне вбивство". У примітці зазначена графа про "природну смерть".
Клуб й далі збирає тих, хто прагне відпочити під час епідемії з небезпекою для здоров'я. Найближчий захід уже проанонсовано з приставкою "таємний". Громадяни, які живуть поруч, закликають владу проконтролювати питання.
Раніше ASPI news повідомляло, що ВООЗ рекомендувала не відвідувати нічні клуби та релігійні заходи, оскільки вони є епіцентром поширення коронавірусу. Також експерти заявили, що карантин може суттєво змінити процес навчання в українських школах та вишах.
Унаслідок масованого комбінованого обстрілу України в ніч на 2 червня загинули 13 людей, понад 100 - постраждали. Найбільше руйнувань цивільної інфраструктури зафіксовано у Києві, Дніпрі та Харкові.
Внаслідок атаки загинули 13 людей та понад 100 поранено. У Києві, Дніпрі та Харкові зруйновано житлові будинки, лікарні та об'єкти інфраструктури.
Під завалами зруйнованого чотириповерхового будинку, за даними ДСНС, можуть перебувати люди.
Протиповітряною обороною збито/подавлено 642 цілі росіян - 40 ракет та 602 безпілотники різних типів.
Мер Харкова Ігор Терехов повідомив про масштабні руйнування та жертви після російського удару по місту, наголосивши, що атака була спрямована проти цивільного населення, а рятувальники досі шукають людей під завалами.
Юридична компанія AVER LEX, старшим партнером якої є адвокат експрезидента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк, опинилася у центрі ще одного гучного скандалу.
За даними правоохоронців, група посадовців та бізнесменів організувала схему завищення цін і фіктивних постачань, що призвело до втрати десятків мільйонів гривень, призначених для армії.
У нічній атаці на Москву російські сили протиповітряної оборони допустили фатальну помилку: переслідуючи українські дрони, вони збили власний військовий гелікоптер. Інцидент стався на тлі масованого удару безпілотників, який спричинив хаос у небі над столицею та вкотре продемонстрував слабкість російської системи ППО.
У Києві ошукали колишнього прем’єр-міністра України Валерія Пустовойтенка, який очолював уряд у 1997–1999 роках. Двоє шахраїв, видаючи себе за працівника СБУ та слідчу поліції, переконали 79-річного політика, що проти нього відкрито кримінальне провадження за нібито фінансування держави-агресора.
Російські війська атакували Дніпро, і кількість постраждалих зросла до 18 осіб. Серед них є діти та жінки, а частина поранених перебуває у тяжкому стані. У місті пошкоджено житлові будинки, автомобілі та інфраструктуру, рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки удару.
Унаслідок масованого комбінованого обстрілу України в ніч на 2 червня загинули 13 людей, понад 100 - постраждали. Найбільше руйнувань цивільної інфраструктури зафіксовано у Києві, Дніпрі та Харкові.
Внаслідок атаки загинули 13 людей та понад 100 поранено. У Києві, Дніпрі та Харкові зруйновано житлові будинки, лікарні та об'єкти інфраструктури.
Під завалами зруйнованого чотириповерхового будинку, за даними ДСНС, можуть перебувати люди.
Протиповітряною обороною збито/подавлено 642 цілі росіян - 40 ракет та 602 безпілотники різних типів.