Бізнесмен Павло Фукс поділився прогнозами щодо наслідків пандемії коронавірусу
Відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс поділився своїми висновками щодо прогнозів по впливу наслідків пандемії коронавірусу на повсякденне життя людства, які зробили одні з найяскравіших представників світового істеблішменту.
Павло Фукс проаналізував прогнози щодо наслідків пандемії та підкреслив, що Україні не потрібно відносити себе до країн, які не зможуть вийти з кризи без допомоги інших. Ми можемо, якщо будемо думати. Про це бізнесмен написав у своєму Telegram-каналі в середу, 27 травня.
Наслідки пандемії – прогнози.
Нассім Талеб, письменник: Тенденції до локалізму посиляться. На перший план вийде якість життя в окремих містах і регіонах. Працювати в офісі більше не обов'язково. Звичайно ж, офіси не зникнуть, але зміниться інтенсивність їх використання. Співробітники компаній будуть збиратися разом в окремих випадках. У підсумку люди почнуть переселятися з міст у сільську місцевість.
Білл Гейтс, мільярдер і філантроп: Криза закінчиться приблизно через 3 роки. Бідні країни постраждають сильніше багатих. Єдиний спосіб допомогти бідним - швидше розробити вакцину. Поки що Білл прогнозує, що на це піде 1,5 року. Наступна ймовірна пандемія буде менш небезпечна для людства. Ми отримали досвід. Якщо проблема виникне ще раз, люди набагато швидше зроблять мільярди тестів, а також будуть знати, як діяти.
Рей Даліо, мільярдер, фінансист: Багаті держави не зможуть допомагати бідним. Вони самі важко справляються з економічним ударом і будуть дбати в першу чергу про своїх громадян. Світ рухається до глобальної депресії. Бізнес буде банкрутувати з-за відсутності доступу до фінансових резервів. Для свого порятунку, наприклад, США будуть перерозподіляти соціальні блага (через податки). Однак раніше ніж через рік-два відновлення економіки не розпочнеться. Світ чекає тотальна цифровізація. Успішними виявляться люди з розвиненою логікою і креативним мисленням.
Павло Фукс навів свої висновки щодо зазначених прогнозів та підкреслив, що в цей непростий момент для України місцеві вибори не менш важливі, ніж президентські іабо парламентські. Корона-криза показала реальні можливості регіональних лідерів.
"Прогноз Нассіма про переселення йде всупереч із загальноприйнятою думкою про зростання міст у XXI столітті. Пам'ятаєте, яким ми собі уявляли світ майбутнього ще якихось півроку тому? Мені здається, Нассім в першу чергу говорив про жителів країн "першого світу". Щоб жити в сільській місцевості, потрібна добре розвинена гіг-економіка, а також стабільні доходи", – пише він.
Павло Фукс додав, що Україна вступає в новий політичний сезон, пов'язаний з виборами в органи місцевого самоврядування. (Питання про локалізм). Місцеві вибори не менш важливі, ніж президентські або парламентські. Корона-криза показала реальні можливості регіональних лідерів.
"Україні не потрібно відносити себе до країн, які не зможуть вийти з кризи без допомоги інших. Ми можемо, якщо будемо думати. Думати в першу чергу повинні в уряді. Міністри на сьогодні обіцяли представити глобальну програму реагування на корона-кризу. Але що з нею сталося - я так і не зрозумів. У Кабміні обіцяють щось показати протягом трьох днів. Абсолютно незрозуміла поведінка державних чиновників. Час ставити питання про їх дієздатність", – зазначив Павло Фукс.
За словами бізнесмена, Рей Даліо лякає глобальною депресією. Якщо вона станеться, Україну теж накриє. Проте всі проблеми на глобальну кон'юнктуру не спишеш.
"Я не хочу, щоб бездіяльність міністрів та інших чиновників прикривалась світовою кризою", – підкреслив Павло Фукс.
Бізнесмен додав, що зараз Україна знаходиться в такому економічному стані, що, на його думку, якість життя людей буде ще більше залежати від локальних рішень чиновників. Від їх уміння знаходити баланс інтересів з великими платниками податків (особливо якщо є пряма залежність від кількох підприємств), а також лобіювати економічні преференції у своєму регіоні для місцевого бізнесу. Багато говориться про створення вільних економічних зон, індустріальних парків. Мери зобов'язані вхопитись за ці можливості.
Раніше Павло Фукс прокоментував технічний дефолт в Аргентині. Він порівняв номінальні цифри ВВП України та латиноамериканської країни. Виявилося, що відповідні показники нашої держави у 2018 році фіксувалися на рівні 130,8 мільярдів доларів, а Аргентини – 519,9 мільярда доларів. Офіційний Буенос-Айрес активно позбавляється від боргів і "виправляє помилки минулого". В кінці травня влади країни в дев'ятий раз оголосила технічний дефолт. Також бізнесмен Павло Фукс вказав на шанс, яким може скористатись Україна в посткризовому світі.
У Києві на 64-му році життя помер народний депутат України Степан Кубів, відомий як один із найвпливовіших економічних політиків останнього десятиліття. Президент Володимир Зеленський висловив співчуття родині та назвав смерть Кубіва «великою втратою для держави».
Керівник Офісу президента повідомив важливу новину у соціальних мережах.
Голова Національної поліції України Іван Вигівський здійснив робочий візит до Полтавської області, де провів низку зустрічей та нарад із керівництвом регіональної поліції, представниками місцевої влади та правоохоронцями, які виконують завдання в умовах воєнного стану.
Правоохоронці розкрили мережу з підробленими документами та хабарями, яка дозволяла військовим уникати служби. Затримано ключових фігурантів, а слідство готує нові підозри.
Від початку року громадяни подали понад 1 500 скарг на дії територіальних центрів комплектування. Найчастіше йдеться про порушення прав призовників та перевищення повноважень, влада обіцяє реагувати на кожен випадок.
Міністр соціальної політики Олексій Улютин заявив, що кількість українців, які нині живуть на підконтрольній території, скоротилася до 25 мільйонів. Це стало наслідком війни, окупації та масової міграції, і влада називає ситуацію демографічною катастрофою.
Півфінали та фінал Євробачення-2026 відбудуться найближчими днями, і Україна готується до виступу, який може стати сенсацією конкурсу. Аналітики відзначають високий рівень підготовки та сильний емоційний посил, що здатні забезпечити нашій країні місце серед фаворитів.
Олександр Сирський повідомив, що у квітні на передовій зафіксовано зменшення кількості тяжких поранень серед військовослужбовців, зокрема ампутацій. Він підкреслив, що це свідчить про покращення якості надання допомоги на догоспітальних етапах, але водночас наголосив на гострій нестачі броньованих евакуаційних автомобілів, які росіяни системно знищують.
Президент Володимир Зеленський заявив, що кожна громада в Україні має створити власний енергетичний резерв для підготовки до наступного опалювального сезону. Він наголосив, що це стратегічне завдання, яке допоможе захистити людей від наслідків російських атак на інфраструктуру.
ЗМІ повідомили нові подробиці замаху на Кирила Буданова у 2019 році: генерал особисто взяв пістолет і вирушив шукати кілера, аби запобігти нападові. Цей епізод став символом його мужності та рішучості у боротьбі за безпеку України.
У Києві на 64-му році життя помер народний депутат України Степан Кубів, відомий як один із найвпливовіших економічних політиків останнього десятиліття. Президент Володимир Зеленський висловив співчуття родині та назвав смерть Кубіва «великою втратою для держави».
Керівник Офісу президента повідомив важливу новину у соціальних мережах.
Голова Національної поліції України Іван Вигівський здійснив робочий візит до Полтавської області, де провів низку зустрічей та нарад із керівництвом регіональної поліції, представниками місцевої влади та правоохоронцями, які виконують завдання в умовах воєнного стану.
Правоохоронці розкрили мережу з підробленими документами та хабарями, яка дозволяла військовим уникати служби. Затримано ключових фігурантів, а слідство готує нові підозри.