Кіборг Спартанець: "Не всі знають, що йде війна. Чи не хочуть знати"

10 квітня 2019, 15:22
53
последние новости в Украине останні новини в Україні

Внаслідок втрати батьків на війні понад 3 тис. дітей потребують допомоги.

10 квітня відбулась прес-конференція громадської організації  "Серця кіборгів". Представники організації та партнери розповіли про соціальну допомогу та проекти для сімей учасників бойових дій на сході України.
Голова організації Анатолій Свирид (кіборг на псевдо Спартанець), який і сам пройшов бойовий шлях та був у полоні, розповів, що головною причиною ідеї заснування проекту стала втрата побратима. Після смерті легендарного кіборга Максима Ридзанича без годувальника залишилися троє дітей.

Тому основною метою проекту є допомога сім'ям тих, хто загинув на території Донецької чи Луганської областей.

За словами Анатолія Свирида, нині організація опікується 400 дітьми, з них 230 - діти загиблих Героїв.

"Завдяки небайдужим людям наші діти відчувають, що про них не забуває держава. А держава — це всі ми. Бо чекати, що хтось прийде і допоможе — марна справа.
З моменту започаткування організації (грудень 2015 року), ми залучили до наших заходів понад 41 тис. осіб. Процес оздоровлення відбувається як в Україні, так і за її межами.
Наприклад, минулого року 50 дітей отримали змогу відпочити у Болгарії",
- прокоментував допомогу сім'ям полеглих воїнів Анатолій Свирид.

В результаті спільної праці із партнерами та стратегічної благодійності, діти полеглих воїнів зможуть накопичити фінанси на майбутнє навчання, а також їм надається медичне страхування, що не менш важливо.

"Це інвестиція в майбутнє кожної дитини. Програма розрахована на 10 років. Потім діти зможуть використати ці кошти для навчання. Нині ми залучили до цього процесу 50 дітей організації "Серця Кіборгів". Вважаю, що це хороший приклад і для інших організацій та меценатів, бо дітей загиблих у нас, на жаль, багато", - зауважив Анатолій Свирид.

За словами кіборга, саме небайдужі люди допомагають покращити суспільство та захистити наших дітей. "Хоча цим має опікуватись держава. Бо ж чоловіки загинули на війні саме за Україну", - акцентував увагу Анатолій Свирид.

"Наша допомога спрямована на накопичення коштів для дітей та захисту в разі захворювань чи травмувань. Не часто до нас звертались посадовці чи політики, аби застрахувати дітей полеглих бійців. Загалом нас та родини бійців намагались використовувати лише для піару. Але проаналізувавши звернення організації "Серця Кіборгів" ми вирішили, що це надійний проект, який виконає свої обіцянки перед дітьми", - прокоментувала співпрацю керівниця департаменту з продажу ЗАТ "МетЛайф" Інна Бєлянська.

За словами Інни Бєлянської, дитина сама вирішуватиме, як витратити накопичені кошти: чи це буде початковий капітал для бізнесу, або їх буде витрачено на навчання тощо.

Серед благодійних проектів організації — фотопроект "Погляд майбутнього". Під кожною дитячою фотографією, яка увійшла до загального календаря, цитати про війну та полеглих батьків. Кошти від продажів витрачають на потреби сімей воїнів АТО.

За словами голови організації, незабаром ще 50 дітей мають відвідати з метою оздоровлення Словаччину. Поїздка запланована на весняні свята.

"Діти — це наше майбутнє. А особливо ті, які втратили батьків. Це будуть зовсім інші громадяни, бо вони знають за що загинули їх батьки", - підсумував Анатолій Свирид.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Євген Мефьодов і Сергій Долженков вийшли на свободу з СІЗО Миколаєва, де вони провели п'ять років.

18:43, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter показав оновлене меню українських шкіл.

11:08, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Блогер Артур Сороченко пояснив в суді навіщо побив учасника АТО: "Я не розбираюся в політиці!"

08:13, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Правоохоронці міста Славутич розшукують 13-річну Попелишко Ксенію, яка в неділю, 18 серпня вранці пішла з дому і не повернулася.

08:00, Сьогодні

Президентська команда готує "електронний подарунок" для бізнесу та промисловості

19 серпня 2019, 21:17
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Команда Президента готує три рішення, які мають сумарно призвести до пониження вартості електроенергії для промисловості на 20%

Про це на брифінгу повідомив представник президента в уряді Андрій Герус, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Має розглянутися три рішення, які сумарно мають призвести до зниження ціни на електроенергію для непобутових споживачів", - сказав Герус.

За його словами, перше - це постанова уряду про зміну до порядку ПСО на ринку електроенергії.

"Покладання спеціальних обов'язків на Енергоатом та Укргідроенерго таким чином, щоб на Укргідроенерго воно було збільшено", - сказав Герус.

Друге рішення має понизити тариф для ПрАТ "Укренерго", що призведе до здешевлення вартості електроенергії на 11%.

"Ми очікуємо, що така постанова дасть можливість понизити тариф Укренерго більш ніж в три рази. Зараз це 32 коп. на кВт-год., а очікується 8-9 коп", - прокоментував Герус.

Третє рішення - це встановлення цінових обмежень на внутрішньодобовому ринку та ринку "на добу наперед".

"Нічну ціну є сенс дещо підняти - в районі 10%, а денну ціну - знизити, бо вона суттєво вища, ніж у країнах Європи. Денний прайс кеп є підстави понизити на 15-20%. Це може дати 9% пониження", - додав Герус.

Він прогнозує, що усі три рішення у сумарному підсумку дадуть 20% пониження вартості електроенергії для усіх промислових споживачів.

"Це рішення стосуватиметься усіх, а не окремих категорій вибірково", - наголосив Герус.

Нагадаємо, вирішення питання про ринок землі в Україні може знизити підтримку партії "Слуга народу", заявив Разумков в інтерв'ю НВ.

"Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс... Я не готовий говорити про конкретні законопроєкти й обіцяти щось конкретне передчасно, до закінчення їх аналізу і початку слухань", – заявив Разумков.

Відповідаючи на запитання, чи будуть депутати нової Ради скасовувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, "незважаючи на звичний крик популістів", Разумков сказав: "нехай популісти спробують провести закон про заборону людині продавати свій мобільний телефон, наприклад".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Столичні податківці знайшли та посприяли отриманню запобіжного заходу підозрюваному, який перестав з’являтися на виклики до органу досудового розслідування після того, як податківці викрили його по ряду особливо тяжких злочинів.

19:42, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" і молдавсько-російський оператор газотранспортної системи компанія "Молдовагаз" мають намір запустити новий маршрут для імпорту газу з Румунії

19:14, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

НАК "Нафтогаз України" заявив, що борг Газпрому  українській компанії сягнув уже понад 2,84 млрд долларів

19:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Исполнительная служба наложила арест на почти 93% акций Укртелекома за долги ООО "ЕСУ" (владелец пакета акций Укртелекома) перед Ощадбанком.

16:52, Сьогодні