Кіборг Спартанець: "Не всі знають, що йде війна. Чи не хочуть знати"

Автор:
61
последние новости в Украине останні новини в Україні

Внаслідок втрати батьків на війні понад 3 тис. дітей потребують допомоги.

10 квітня відбулась прес-конференція громадської організації  "Серця кіборгів". Представники організації та партнери розповіли про соціальну допомогу та проекти для сімей учасників бойових дій на сході України.
Голова організації Анатолій Свирид (кіборг на псевдо Спартанець), який і сам пройшов бойовий шлях та був у полоні, розповів, що головною причиною ідеї заснування проекту стала втрата побратима. Після смерті легендарного кіборга Максима Ридзанича без годувальника залишилися троє дітей.

Тому основною метою проекту є допомога сім'ям тих, хто загинув на території Донецької чи Луганської областей.

За словами Анатолія Свирида, нині організація опікується 400 дітьми, з них 230 - діти загиблих Героїв.

"Завдяки небайдужим людям наші діти відчувають, що про них не забуває держава. А держава — це всі ми. Бо чекати, що хтось прийде і допоможе — марна справа.
З моменту започаткування організації (грудень 2015 року), ми залучили до наших заходів понад 41 тис. осіб. Процес оздоровлення відбувається як в Україні, так і за її межами.
Наприклад, минулого року 50 дітей отримали змогу відпочити у Болгарії",
- прокоментував допомогу сім'ям полеглих воїнів Анатолій Свирид.

В результаті спільної праці із партнерами та стратегічної благодійності, діти полеглих воїнів зможуть накопичити фінанси на майбутнє навчання, а також їм надається медичне страхування, що не менш важливо.

"Це інвестиція в майбутнє кожної дитини. Програма розрахована на 10 років. Потім діти зможуть використати ці кошти для навчання. Нині ми залучили до цього процесу 50 дітей організації "Серця Кіборгів". Вважаю, що це хороший приклад і для інших організацій та меценатів, бо дітей загиблих у нас, на жаль, багато", - зауважив Анатолій Свирид.

За словами кіборга, саме небайдужі люди допомагають покращити суспільство та захистити наших дітей. "Хоча цим має опікуватись держава. Бо ж чоловіки загинули на війні саме за Україну", - акцентував увагу Анатолій Свирид.

"Наша допомога спрямована на накопичення коштів для дітей та захисту в разі захворювань чи травмувань. Не часто до нас звертались посадовці чи політики, аби застрахувати дітей полеглих бійців. Загалом нас та родини бійців намагались використовувати лише для піару. Але проаналізувавши звернення організації "Серця Кіборгів" ми вирішили, що це надійний проект, який виконає свої обіцянки перед дітьми", - прокоментувала співпрацю керівниця департаменту з продажу ЗАТ "МетЛайф" Інна Бєлянська.

За словами Інни Бєлянської, дитина сама вирішуватиме, як витратити накопичені кошти: чи це буде початковий капітал для бізнесу, або їх буде витрачено на навчання тощо.

Серед благодійних проектів організації — фотопроект "Погляд майбутнього". Під кожною дитячою фотографією, яка увійшла до загального календаря, цитати про війну та полеглих батьків. Кошти від продажів витрачають на потреби сімей воїнів АТО.

За словами голови організації, незабаром ще 50 дітей мають відвідати з метою оздоровлення Словаччину. Поїздка запланована на весняні свята.

"Діти — це наше майбутнє. А особливо ті, які втратили батьків. Це будуть зовсім інші громадяни, бо вони знають за що загинули їх батьки", - підсумував Анатолій Свирид.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У віці 73 роки помер український науковець Іван Вакарчук. Його син Святослав приймає співчуття.

16:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Група українців не можу вибратися з Непалу. Альпіністи підкорювали Еверест і не встигли повернутися до закриття авіасполучення.

11:49, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс у своєму Телеграм-каналі поділився цікавою думкою наукового співробітника Університету Суррея Саймона Мэйра у статті для The Conversation про варіанти вирішення глобальних криз, які виникають перед державами. 

23:00, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Печерський районний суд Києва залишив під вартою до 1 червня підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка.

20:22, Вчора

Композитор Євген Хмара дає онлайн-концерт на YouTube

Автор:
26
последние новости в Украине останні новини в Україні

О 19:00 4 квітня розпочався онлайн-концерт інструментальної музики відомого композитора Євгена Хмари "Залишайся вдома. Залишайся в безпеці". Трансляція доступна на його каналі в YouTube. 

Євген Хмара - автор проекту Open Ukraine. Грає на фортепіано в різних місцях нашої країни, показуючи їх красу. Таким чином піаніст відкриває Україну по-новому не тільки для своїх громадян, а й для всього світу. Свою першу композицію він написав у віці 7 років, а в 31 вже має 5 музичних альбомів.
Часто виступає на державному рівні в Європі, Китаї, США, Близькому Сході. Щороку Євген організовує благодійні концерти для дітей з обмеженими можливостями.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Культура»
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Кіностудія Disney переносить дати прем’єр деяких своїх фільмів через коронавірус. Деякі фільми вийдуть аж 2022 році.

 

18:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Українська співачка Христина Халімонова поділилася враженнями після свого першого онлайн-концерту на карантині. За словами артистки, такий досвід нагадав їй бій з тінню.

19:16, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Музикант і композитор Адам Шлезінгер помер у результаті ускладнень коронавірусу у віці 52 років.

2 квітня, 11:10
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Директор столичного театру "Актор" Слава Жила повідомив, що у середу, о 19.00, театр на своїй сторінці у Facebook показуватиме виставу, яку актори гратимуть онлайн.

1 квітня, 18:35