NASA починає підготовку нової «місячної» програми (Відео)

2 січня 2020, 17:14
130
последние новости в Украине останні новини в Україні

Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору США (NASA) записало ролик, де розповідає про плани відомства на 2020 рік.

Відео було опубліковано на сторінці NASA в Youtube.

Так, в американському відомстві планують в 2020 році продовжити підготовку нової місячної програми NASA під назвою Artemis 1, яка передбачає польоти на Місяць.

Зокрема, мова йде про тестування ракет, планування комерційних польотів на Місяць для дослідження, підготовку місяцеходу для пошуку води на Місяці та тестування космічного скафандра нового покоління.

У NASA також планують запустити американських астронавтів на космічних кораблях SpaceX і Boeing до Міжнародної космічної станції.

Нагадаємо, що NASA поділилося фото скупчення новостворених зірок, захованих за густим пилом. Кластер нагадує різдвяну ялинку.

Молоді зірки у вигляді рожевих і червоних цяток спрямовані до центру і повторюють контури сніжинок. Відповідно, астрономи їх так і назвали – "скупчення сніжинок". Зіркам лише 100 тисяч років. Згодом вони будуть віддалятися одна від одної і змінять форму сніжинки. Всі зірки з цієї пилової хмари вважаються частиною скупчення.

Раніше NASA отримало фото найбільш віддаленого астероїда, до якого вдавалося добратися.

Ультіма Туле перебуває на відстані понад шість мільярдів кілометрів від Землі. New Horizons пролетів на відстані 3,5 тисячі кілометрів від астероїда. Сигнал від станції до землі йде понад шість годин – для передачі всієї зібраної інформації.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Військова контррозвідка Служби безпеки України завадила кримчанці, яка має російське громадянство та зв'язки зі спецслужбами РФ, працевлаштуватися на одну з керівних посад у департаменті державних закупівель Міністерства оборони України.

13:08, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Державне бюро розслідувань повідомляє про те, що повідомили про підозру водієві інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення однієї з військових частин, яка дислокується в Кривому Розі.

13:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Класичний суд присяжних в Україні може запрацювати з 2021 року.

13:02, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Міністр Владислав Криклій анонсував появу поїздів, якими можна буде доїхати з Києва до Одеси в п'ять разів швидше, ніж зараз.

12:56, Сьогодні

НБУ зайнявся підвищенням фінансової грамотності українців

21 січня 2020, 13:30
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Національний банк отримав повноваження на підвищення фінансової грамотності українців. 

Про це повідомляє 21 січня пресслужба НБУ у Facebook.

У вівторок вступив у дію відповідний закон – "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг". 

Дні фінансової грамотності у регіонах відбудуться у десяти містах. У деяких з них - безпосередньо на запрошення самих міст.

Зокрема на початку весни Україна увосьме візьме участь у Всесвітньому тижні грошей Global Money Week. Як розповіли в НБУ, також відбудеться безліч заходів для школярів та студентів, які дозволять їм розвивати навички для ухвалення зважених фінансових рішень.

"У квітні Національний банк разом з Київською школою економіки проведе наукову конференцію для студентів та молодих дослідників на тему регулювання банківського сектору та монетарної політики. Формат заходу – конкурс наукових робіт: http://bit.ly/2RycTSN. У травні проведемо Ніч у Музеї грошей Національного банку. У рамках заходу заплановані інтерактивні лекції для молоді. Восени плануємо вдруге провести NBU University Challenge. Це змагання студентських команд вищих навчальних закладів. Також восени відбудуться заходи з фінансової грамотності до Всесвітнього дня заощаджень, до річниці грошової реформи, а також в рамках місяця фінансової грамотності", - розповіли у Нацбанку.

Також триває робота над перетворенням Музею грошей Національного банку у сучасний Освітньо-інформаційний центр, який поєднуватиме Музей грошей, Центр просвіти молоді та Центр компетенцій вчителів.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд підтримує політику уряду і Національного банку України.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Українці більше заощаджують у національній валюті.

12:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

З 75 платоспроможних банків на 1 січня 2020 року хоча б один норматив порушили 10 банків, хоча на 1 грудня 2019 року їх було 12.

12:18, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Обсяги експорту пшениці з початку маркетингового року зросли на 38% і склали 15,46 млн т.

11:34, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Технічний стан 20 заводів концерну "Укрспирт" не дозволяє виробляти спирт.

10:50, Сьогодні