В результаті заворушень у Нових Санжарах за медичною допомогою звернулися 9 поліцейських та одна цивільна особа.

Усі евакуйовані з Китаю громадяни успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах і успішно розміщені в номерах.

Більшість громадян підтримує дії по евакуації українців з Уханю. Жоден пілот, лікар чи поліцейський не відмовився від участі в операції.

Пілоти, які керували літаком, який евакуйовував українських громадян з китайського Уханя, отримали подяку від Гончарука.

20:50, Сьогодні

Шахтар переміг Бенфіку у першому матчі 1/16 Ліги Європи: подробиці

Автор:
8

Донецький Шахтар обіграв лісабонську Бенфіку в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на ОСК "Металіст" в Харкові завершився з рахунком 2:1.

Незважаючи на відсутність ігрової практики в останні місяці, через зимову паузу в УПЛ, гірники показали досить змістовну та якісну гру у першому поєдинку 1/16 фіналу ЛЄ проти португальської Бенфіки.

Перший тайм пройшов за повної переваги донецької команди, але закінчився без забитих м’ячів, хоча господарі мали безліч гольових моментів. Варто відзначити, що в першій половині зустрічі було скасовано гол Марлоса, система відеодопомоги арбітра VAR угледіла у півзахисника Шахтаря крихітний офсайд.

Друга ж половина матчу знову почалася з домінації українців, після ряду небезпечних атак португальців виручив голкіпер, однак з ювелірним ударом Патріка страж воріт Бенфіки вже не впорався 1-0 на користь Шахтаря.

Після забитого голу гірники продовжували натиск на суперника, однак наразилися на контратаку, Тавареш прорвався по правому фланзі, легко обіграв Матвієнка прокинувши м’яч тому поміж ніг, та пробив по воротах, Пятов удар парирував, але м’яч підібрав Серві скинув його Таварешу, а той закотив круглого у порожні ворота.

Однак арбітр знову скористався відеопідказкую VAR, після чого прийняв незвичайне рішення, скасував гол Бенфіки, але призначив пенальті у ворота Шахтаря. Піцці з точки не схибив 1-1.

Після цього гірники не збавили обертів і продовжили власні атаки, і вже через пять хвилин українська команда знову вийшла вперед, це Тайсон обікрав Діаша поблизу штрафного майданчика португальців, скинув м’яч на Мораеса, а той прострілив на Коваленка, Віктор не схибив, 2-1 на 72 хвилині.

Забивши гол господарі дещо збавили темп і довели матч до логічної перемоги. Отож 2-1 Шахтар сьогодні сильніший за Бенфіку, але долю протистояння вирішить матч-відповідь у Лісабоні за тиждень.