Сьогодні, 1 листопада, стало відомо, що 31 жовтня відбулось підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києва у справі щодо визнання протиправною та нечинною Постанову Кабінету міністрів України №437 від 22 травня 2019 року "Питання українського правопису".

Судом постановлено ухвалу про об’єднання в одне провадження справ 640/9824/19 та 640/17064/19, так як в обох справах відповідачем виступає Кабінет Міністрів України і позовні вимоги по своїй суті у них є однорідними.

Такі заходи вжиті судом на підставі статті 172 Кодексу адміністративного судочинства України для процесуальної економії часу та єдності судової практики із спірних питань, повідомляє Судова влада України.

Суд також ухвалив закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті 7 листопада 2019 року.

30 жовтня Вищий антикорупційний суд визнав винуватою суддю у відставці, яка обіймала посаду в апеляційному суді Дніпропетровської області, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 17 листопада, в сербському Белграді на стадіоні "Райко Мітіч" збірна України проводила останній матч кваліфікації Євро-2020.

17:57, Сьогодні

Сьогодні, 17 листопада, повідомляється, що правоохоронці під час затримання голови правління "Укрексімбанку" Олександра Гриценка покинули його малолітню дитину напризволяще без нагляду.

17:56, Сьогодні

Сьогодні, 17 листопада, правоохоронці Київщини викрили нелегальне підприємство з виробки деревини.

15:39, Сьогодні

Сьогодні, 17 листопада, Православна церква України привітала українську молодь з міжнародним днем студента, що відзначається 17 листопада.

14:44, Сьогодні

Збірна України закінчила відбірний етап Євро-2020 без поразок

17 листопада 2019, 17:57
23

Суперником команди Андрія Шевченка стала національна команда Сербії, яка раніше поступилася українцям з розгромним рахунком.

Однак Україна закінчила 2019-й рік без поразок.

На 9-й хвилині Душан Тадич вдарив по воротах П'ятова, цей удар заблокував Микола Матвієнко, проте зробив це рукою. Пенальті впевнено реалізував той самий Тадич.

Пізніше Коваленко віддав на набігаючого Циганкова, той навісив у воротарський, де Яремчук в гордій самоті кивком голови зрівняв рахунок.

Початок другого тайму вийшло також вдалося сербам краще-на 11-й хвилині другого тайму Олександр Мітрович залишився без опіки з боку захисників України, і пробив у дальній від себе кут. На останній доданій хвилині, Артем Бесєдін, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок.

Отже, 2019 року Україна не програла жодної нічиї.