У Борисполі закладають сквер пам’яті загиблих літака МАУ в Ірані (Наживо)
У Міжнародному аеропорту "Бориспіль" між терміналом D і VIP закладають сквер пам‘яті жертв рейсу PS752 літака авіакомпанії "МАУ", які загинули внаслідок катастрофи в Ірані.
Про це з місця подій повідомляє кореспондентка ASPI.
"17 лютого минає 40 діб з моменту трагічної загибелі пасажирів та екіпажу рейсу PS752. У цю сумну дату авіакомпанія МАУ спільно з Міжнародним аеропортом "Бориспіль" закладуть сквер пам'яті жертв авіакатастрофи в небі Ірану. На місці майбутнього скверу з меморіалом буде встановлено пам'ятний камінь", - йдеться у повідомлені Fly UІA на Facebook сторінці.
Сьогодні у Міжнародному аеропорту присутні родини та близькі загиблих українців, посли та представники дипломатичних місій Канади, Ірану, Швеції, Німеччини, Великої Британії та Афганістану. Країн, що також втратили громадян, а також співробітники аеропорту "Бориспіль". Представники державних органів та громадських організацій України.
Монумент пам'яті зведуть дещо згодом за результатами відкритого конкурсу серед сучасних скульпторів.
Нагадаємо, 8 січня після вильоту з тегеранського аеропорту ім. імама Хомейні зазнав аварії літак "Міжнародних авіаліній України". На його борту перебувало 176 осіб, всі вони загинули. Серед них 11 українців — двоє пасажирів і дев'ятеро членів екіпажу. Пасажирами авіалайнера також були громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, ФРН і Великої Британії.
Іранська сторона стверджувала, що аварія сталася через технічну проблему літака.
Однак 11 січня Іран заявив, що український пасажирський авіалайнер був випадково збитий військовими.
9 січня група українських фахівців вирушила до Ірану для розслідування авіакатастрофи.
До її складу увійшли представники Держслужби з надзвичайних ситуацій, Міноборони, МЗС, МВС, СБУ, РНБО, Державної авіаційної служби, Нацбюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та МАУ.
17 січня глава МЗС України Вадим Пристайко повідомив, що Іран готовий передати українській стороні чорні скриньки з літака МАУ, але після того, як їх на місці опрацює слідча група.
В аеропорту "Бориспіль" 19 січня відбулась церемонія вшанування пам’яті загиблих унаслідок катастрофи літака компанії "Міжнародні авіалінії України" в Тегерані.
В Офісі президента України розглядають питання демобілізації та довгострокових ротацій, зокрема, перехід на контрактну службу.
Війна — це не хаос. Це порядок, доведений до межі. Крок. Дистанція. Тиша між словами.
За час дії воєнного стану 494 спортсменів, тренерів та осіб зі спортивного персоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.
Згідно з новим дослідженням, кількість російських і українських військовослужбовців, які загинули, були поранені або зникли безвісти протягом майже чотирьох років війни, до весни цього року може досягти двох мільйонів, повідомляє The New York Times.
Війна швидко вчить простому правилу: думки мають закінчуватися дією. Тут немає місця випадковості, сумнівам чи імпровізації заради імпровізації. Є підготовка. Є рішення. І є та мить, у якій боєць робить саме те, що має зробити. Все інше — втрачає значення.
Президент Володимир Зеленський провів селекторну нараду з питань енергетики, на якій визнав незадовільними терміни відновлення теплопостачання у Києві. Про це він написав у Telegram.
Перший заступник Голови Національної поліції України — начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе очолив комісію з персонального розподілу курсантів Національної академії внутрішніх справ.
У сучасній війні вирішальну роль відіграє не лише техніка чи тактика, а й люди. Їхній моральний стан, довіра одне до одного та до командира, внутрішня атмосфера в колективі. Саме на цьому акцентує командир спецпідрозділу ГУР МО України «Артан» Віктор «Титан» Торкотюк.
Соборність народжується не в залах і не на папері. Вона з’являється там, де хтось робить крок назустріч, не знаючи, чи зроблять його у відповідь. З чітким розумінням: роз’єднані — зникнемо.
Начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов звернувся до громадян з нагоди Дня Соборності України, наголосивши, що єдність держави — це не лише історичний факт, а щоденний свідомий вибір кожного українця.
В Офісі президента України розглядають питання демобілізації та довгострокових ротацій, зокрема, перехід на контрактну службу.
Війна — це не хаос. Це порядок, доведений до межі. Крок. Дистанція. Тиша між словами.
За час дії воєнного стану 494 спортсменів, тренерів та осіб зі спортивного персоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.
Згідно з новим дослідженням, кількість російських і українських військовослужбовців, які загинули, були поранені або зникли безвісти протягом майже чотирьох років війни, до весни цього року може досягти двох мільйонів, повідомляє The New York Times.