20 вересня 2021

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков доручив вести засідання парламенту як своєму першому заступнику Руслану Стефанчук, так і заступнику Олені Кондратюк, на час своєї самоізоляції через захворювання на коронавірус. За його словами, це рішення дозволить депутатам ефективно працювати.

20 вересня, 19:57
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У парламенті мають працювати вакциновані народні обранці або ті, які перехворіли на COVID-19. Про це заявила заступниця голови Верховної ради Олена Кондратюк.

20 вересня, 16:15
29 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У парламенті хочуть, щоб українці через мобільний додаток відстежували діяльність нардепів. Заплановано представлення нової  брендингової стратегії парламенту.

29 червня, 14:05
4 грудня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Віцеспікерка парламенту Олена Кондратюк вважає некоректним обговорення в ЗМІ можливої відставки голови Чернігівської обласної державної адміністрації Ганни Коваленко через вагітність.

4 грудня, 14:31
28 листопада 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У Верховній Раді України збільшилася кількість захворілих COVID-19. Віцеспікер парламенту Олена Кондратюк розповіла, що кількість інфікованих коронавірусом за кілька днів збільшилась на 17 осіб.

28 листопада, 10:43
19 липня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Заступник голови Верховної Ради України Олена Кондратюк озвучила позицію парламенту щодо виборів до Донецької та Луганської обласних рад, які не передбачені ухваленою постановою про проведення в Україні місцевих виборів цієї осені. За її словами, позиція залишається незмінною – виборів не буде, поки Росія не виведе свої війська з окупованих територій.

19 липня, 14:57
28 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 28 жовтня, стало відомо, що Верховна Рада України, спільно з Офісом президента та Міністерством закордонних справ, мають посилити кадрову та роз’яснювальну складові діяльності українських делегацій в Раді Європи та ПАРЄ.

28 жовтня, 15:08