Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області завершили досудове розслідування щодо придбання, зберігання та збуту незаконно виготовленого пального.
Детективами Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрито групу осіб, які незаконно виготовляли та продавали фальсифіковане пальне на території кількох областей.
У Чернівецькій області детективи ТУ БЕБ проводять досудове розслідування, стосовно буковинця, який незаконно організував збут фальсифікованих пально-мастильних матеріалів на двох АЗС. Вилучено понад 8 тонн пального.
Детективами ТУ БЕБ у Київській області було викрито та затримано групу осіб, що організували незаконний продаж фальсифікованого пального на території Київщини. Слідство встановило, що пальне зберігалось на одній із місцевих нафтобаз.
Уряд схвалив законопроєкт про наближення ставок акцизного податку до мінімального рівня, встановленого в ЄС. В проєкті вказано, що провадження буде відбуватися поступово (до 2028 року) та зможе забезпечити додаткові надходження до Держбюджету у другому півріччі 2024 року:
Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області викрили організовану злочинну групу, яка займалась торгівлею фальсифікованим пальним.
Працівники ДБР викрили у Дніпрі організовану групу, яка під виглядом допомоги Збройним Силам України виманювала пальне у представників автозаправних станцій.
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області скерували до суду провадження відносно місцевого мешканця за продаж фальсифікованого пального.
Працівники ДБР викрили у Дніпрі організовану групу, яка під виглядом допомоги Збройним Силам України виманювала пальне у представників автозаправних станцій.
Детективи Бюро економічної безпеки України, викрили службових осіб компанії - оператора автозаправних станцій в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.
У Рівненській області викрили працівників локомотивного депо регіональної філії "Укрзалізниці". Вони організували розкрадання пального. Злите з тепловозів пальне учасники угруповання продавали жителям області, в тому числі, через нелегальні АЗС.
СБУ викрила підпільне виробництво пального на території Харкова. Загалом вилучено продукцію і обладнання на 54 мільйони гривень.
Перша заступниця голови ДПСУ Наталія Рубан заявила, що контроль обігу пального – в пріоритетах діяльності податкової. ДПСУ активно посилює контроль за діяльністю суб’єктів господарювання на ринку пального.
СБУ припинила діяльність злочинної банди, учасники якої виготовляли та реалізовували підробні нафтопродукти без відповідних дозвільних документів. Ділки «працювали» із щомісячним обігом в понад мільйон гривень.
Підполковнику, головному спеціалісту Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу Командування Сил логістики ЗСУ повідомлено про підозру. Він привласним пальне для ЗСУ на Донбасі на 1,8 мільйона гривень.
Державна податкова служба України, під час проведення фактичної перевірки на автошляху Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя, встановила факт продажу пального без наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним. За результатами перевірки, застосовано штрафні санкції на суму 609 тисяч гривень та вилучено 12,5 тонни необлікованого пального на загальну суму 281,8 тисячі гривень.
Служба безпеки України повідомила про розкрадання на Полтавщині майже 100 тонн паливно-мастильних матеріалів. За цінами ринку це приблизно три мільйони гривень. Оборудку організували посадовці одного з підрозділів АТ «Укргазвидобування».
Правоохоронці виявили незаконну реалізацію пального. Викрито керівника підрозділу Міжнародного центру миротворчості та безпеки Яворівського полігону.
Податкова міліція викрила масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів, які продавали через мережу АЗС. Орієнтовна сума ухилення від сплати податків - 240 мільйонів гривень.
Зловмисники незаконно реалізовували пальне у Миколаївській області. Підприємствам загрожують фінансові санкції на суму 42,8 мільйони гривень.