22 серпня 2021

Креативне агентство TABASCO відтворило голос письменника Тараса Шевченка з нагоди Дня Незалежності України. Розробники вивчили фізіологічні особливості Кобзаря по посмертної маски, а потім зібрали в архівах інформацію про звички, спосіб життя, манери поведінки, які могли вплинути на звучання голосу поета.

22 серпня, 14:52
23 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Пам'ятник Тарасу Шевченку в столиці Данії, який осквернили російські футбольні фанати, вже очистили від фарби і ганебних пропагандистських написів. Інцидент з бюстом Кобзаря в Копенгагені стався перед матчем Євро-2020 Данія-Росія, в якому останні були нещадно биті.

23 червня, 10:37
24 травня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Висловлювання народного депутата Євгена Шевченка про колишнього головного редактора інтернет-ресурсу NEXTA Романа Протасевича, у зв'язку з останніми подіями в Білорусі, стали вирішальними. Вони переконали тих, хто сумнівався підтримати виключення його з фракції "Слуга народу".

24 травня, 20:47
9 березня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Мер Києва Віталій Кличко відкрив пам'ятник видатному українському поетові Тарасу Шевченку у Флоренції. Автором пам'ятника, виготовленого на кошти українських меценатів та подарованого Києвом Флоренції, є відомий український скульптор Олег Пінчук.

9 березня, 20:09
9 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Володимир і Олена Зеленська поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві.

9 березня, 11:23