Європейський союз продовжує мобілізувати екстрену допомогу Україні через механізм цивільної оборони для допомоги у зв'язку з повенями в західних областях країни. Літак уряду Італії доставить постраждалому населенню в Україні помпове обладнання, засоби індивідуального захисту, бензопили, електрогенератори і намети.
Знесені мости, зруйновані дамби, автошляхи та ділянки залізниці, затоплені по самі вікна будинки, селі, зсуви грунту, зіпсований урожай - усе це наслідки повені на Заході України. ASPI news дізнався, що відбувається у регіонах, які постраждали від великої води станом на понеділок, 29 червня.
У понеділок, 29 липня в російських ЗМІ повідомили про новий потужний паводок, який відбувається в Росії в Іркутській області, де місяць тому стався прорив дамби.
В Амурській області РФ більше 20 населених пунктів швидко йдуть під воду. Швидкість, з якою піднімається вода в річках, злякала навіть рятувальників які вивозять жителів із зони лиха.
Понад 600 жителям знадобилася медична допомога після повені під Іркутськом.
Станом на 23 червня в Україні залишаються підтопленими 82 домогосподарства, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Складні погодні умови у вигляді проливних дощів викликали підтоплення понад 300 домогосподарств на території Франківщини, Херсонщини та у Кропивницькій області
На Франківщині та Львівщині проходять рятувальні роботи та відкачування води із зони підтоплення 55 житлових будівництв.
За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, рівень води на річках Закарпатської та Івано-Франківської областей поступово спадає.
На заході України триває підвищення рівнів води в річках, у зв'язку з чим служби надзвичайних ситуацій попереджають про підтоплення нових населених пунктів
В результаті підняття рівня води в річках очікується підтоплення територій на Прикарпатті.
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у м.Києві 9 березня відбулося позачергове засідання комісії з метою попередження підтоплення Києва під час повені та паводку.