Український плавець Максим Крипак ще до офіційного завершення Паралімпіади-2020 гарантував собі звання найтитулованішого спортсмена цих Ігор. Крипак завоював у Токіо сім нагород, із них – п'ять золотих.

5 вересня, 10:36
25 серпня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Українські паралімпійці продовжують успішну ходу на Іграх у Токіо. На Паралімпійських іграх в Японії в одному запливі українські плавчині принесли відразу дві  медалі. Скарбничка паралімпійської збірної нашої країни поповнилася "золотом" та "сріблом".

25 серпня, 14:24
7 серпня 2021

Україна взяла бронзову медаль Олімпійських ігор-2020 в артистичному плаванні. Українські синхроністки змогли зберегти своє третє місце після першої програми фіналу.

7 серпня, 15:38
1 серпня 2021

Плавець Михайло Романчук приніс Україні першу срібну медаль у запливі на 1500 метрів вільним стилем. Завдяки цьому, Україна піднялася в медальному заліку з 65-го на 53-е місце.

1 серпня, 09:57