20 листопада 2020

Використання терміну "анексований" щодо українського півострова Крим - регулярна помилка, якої припускаються як засоби масової інформації, так і експертне середовище. Згідно з українським законодавством, Кримський півострів включно із містом Севастополь є тимчасово окупованими Російською федерацією територіями України.

20 листопада, 19:30
10 листопада 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Юлія Мендель, прессекретарка президента Володимира Зеленського, у понеділок, 9 листопада, під час інформування українців про підтверджений діагноз COVID-19 у глави держави, допустила дивну обмовку. Повідомлення було через 20 хвилин виправлено, проте користувачі Facebook, де був зроблений пост Мендель, встигли помітити перший варіант меседжа.

10 листопада, 10:11
7 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 7 жовтня, Верховний Суд залишив в силі рішення Київського районного суду міста Одеси, згідно з яким було стягнуто 500 тисяч гривень моральної шкоди на користь матері новонародженої дитини.  

7 жовтня, 22:22
2 травня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Ми повинні розуміти те, що там, де Національна спецслужба має бути ефективною і корисною, вона повинна діяти, і забирати у неї будь які повноваження на мою думку і на переконання експертів буде величезною помилкою.

2 травня, 09:59