Начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов зустрівся з поліцейськими Лубенщини. Під час бесіди Євген Рогачов представив особовому складу Лубенського районного відділу поліції нового начальника – полковника поліції Петра Скічка.
Начальника Управління стратегічних розслідувань в Одеській області полковника поліції В'ячеслава Єфтенія зупинили в Чернівцях за кермом Mercedes G 63 AMG у стані алкогольного сп'яніння. Він намагався "домовитися" з патрульними, однак, коли не вдалося, почав розповідати, що "країну в*рали в л*йно".
Тема відкликання з посади керівництва парламенту не піднімалася на засіданнях фракції "Слуга народу". Водночас, в ході виїзного засідання фракції в Трускавці заплановано обговорення кадрових питань у виконавчій та законодавчій гілках влади.
Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що спокійно покине свою посаду в разі, якщо нардепи проголосують за його відставку. Він зазначив, що не має наміру йти на угоду зі своєю совістю.
Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запропонував перейменувати посаду уповноваженого з прав людини в Україні (омбудсмена). Арахамія вважає, що посаду, яку зараз займає Людмила Денисова, потрібно перейменувати в "уповноважену з прав олігархів".
Контррозвідка Служби безпеки України викрила і припинила незаконну діяльність окремих посадовців Торгово-промислової палати України. Чиновники займались легалізацією іноземців з держав так званого "міграційного ризику".
Посадові особи ДПЗКУ, спільно із суб’єктами господарювання, налагодили злочинну схему розтрати майна корпорації. Збитки від реалізації якого сягають сотень мільйонів гривень.
Посадовець Харківського авіазаводу забезпечив переведення держпідприємством 550 тисяч євро та понад 1,93 мільйона доларів США комерційній компанії за нібито агентські послуги при продажі за кордон товарів військового призначення, вироблених на потужностях заводу. Однак, насправді, агентські послуги зазначеною компанією не надавалися.
Контррозвідка СБУ викрила колишнього посадовця РНБО та Адміністрації президента України, який був завербований іноземною спецслужбою. Посадовець протягом тривалого часу збирав і передавав кураторам інформацію, у тому числі закритого характеру, про деталі функціонування органів держаної влади України.
Поліцейський запевнив мешканця Харкова, що начебто має зв’язки у конкурсній комісії ДБР. Він пообіцяв "посприяти" у працевлаштуванні до одного із підрозділів Теруправління ДБР у Полтаві. За свої "послуги" правоохоронець просив 5 тисяч доларів США.
У Вознесенську Миколаївської області неповнолітній юнак їздив за кермом автомобіля по вулицях і стріляв з вікна. Порушником виявився син майора, який працює у Вознесенській виправній колонії № 72.
Служба безпеки НАК "Нафтогаз України", спільно зі Службою безпеки України, викрила схему розкрадання працівниками Управління з переробки газу і газового конденсату (УПГГК, філія АТ "Укргазвидобування") скрапленого газу. Оперативники встановили, що посадовці відвантажували у ємності покупців на 4-6 тонн більше, ніж було придбано, а в ході афери, організатори підробляли офіційну документацію.
У Києві виявили трирічну дівчинку у супроводі чоловіка та жінки. Особи, які знаходились поруч із дитиною, мали ознаки наркотичного сп'яніння. Вони не могли документально підтвердити родинні зв'язки з дитиною, оскільки, з їх слів, свідоцтва про народження вона немає. Наразі дівчинка знаходиться під наглядом ювенальних інспекторів та Голосіївської районної служби у справах дітей та сім’ї.
Служба безпеки України викрила на хабарництві заступника директора одного з Інститутів Національної академії наук. Доктор технічних наук вимагав гроші від приватного підприємця за надання в оренду нежитлового приміщення Інституту електродинаміки НАН України в одному з центральних районів столиці.
Служба безпеки України (СБУ) викрила на Буковині протиправну діяльність групи посадовців фіскальної служби, які організували схему незаконного експорту агропродукції. Дії чиновників призвели до ненадходження до державного бюджету України податків, зборів та інших обов’язкових платежів на майже 258 мільйонів гривень.
Посадовець Укртрансбезпеки систематично одержував від перевізників щомісячний хабар у сумі від 20 до 100 тисяч гривень. Перевізники мали сплачувати за непроведення перевірок на додержання ліцензійних умов маршрутних таксі, дотримання законодавства під час вантажних перевезень та переміщення вантажівок міжнародного сполучення.
Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України зупинили корупційне призначення на керівну посаду у Міністерстві оборони. За 60 тисяч доларів США зловмисниця запропонувала колишньому директору одного з державних підприємств очолити центральний орган МОУ.
Тимофій Милованов, який донедавна очолював українське Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства, пояснив своє небажання продовжувати співпрацювати в Кабміні з новим урядом.
Сьогодні, 15 листопада, стало відомо, що НАЗК пропонує внести посаду керівника Офісу президента до Переліку посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків.
У Дніпропетровській області посадовці Криворізької міськради привласнили більше мільйона гривень, повідомляє місцева поліція.