Колишній заступниці директора одного із відділень АТ КБ "ПриватБанк" повідомлено про підозру за фактом привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 та ч.3 ст. 191 КК України). Їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
У Первомайську Миколаївської області експрацівниці "ПриватБанку", повідомлено про підозру. Вона привласнила кошти клієнтки банку в сумі 18,5 тисячі гривень.
Один із клієнтів "ПриватБанку" не зміг поповнити свою карту через термінал самообслуговування, бо пристрій гроші забрав, але на рахунок їх не поклав. Також банк не збирається негайно повертати кошти громадянину, порадивши почекати два тижні.
ПриватБанк змінив правила грошових переказів. Відтепер встановлено ліміт на міжнародні перекази (для відправника) у кількості 25 операцій, а в межах України – до 100 переказів на місяць.
ПриватБанк попередив своїх клієнтів про обмеження у роботі сервісів в ніч на 4 вересня. Не працюватимуть термінали, банкомати, сервіси Приват24 і LiqPay.
ПриватБанк привітав рішення Канцлерського Суду американського штату Делавер. Суд відхилив клопотання колишніх власників щодо припинення розгляду справи за позовом ПриватБанку в США.
ПриватБанк через газету "Голос України" вручив позов своїм колишнім власникам Ігорю Коломойському, Геннадію Боголюбову та юристу Вячеславу Карташову. Про позов повідомила пресслужба банку.
Приватбанк виявив фейковий сайт, який має ознаки шахрайської схеми. Сайт незаконно використовує дизайн і логотип ПБ і зареєстрований невідомими особами в США.
Українці втрачають тисячі гривень з карт ПриватБанку. Гроші знімають за розваги: рівними сумами та без будь-яких SMS з підтвердженням операцій. У банку говорять, що, можливо, жертви обману самі прив'язали свої карти до оплати та не помітили цього.
Колишнього главу правління ПриватБанку Олександра Дубілета заочно заарештували, а також оголосили в міжнародний розшук. Згідно з рішенням суду, підозра, яку оголосили Дубілету, є цілком обгрунтованою.
У середу, 2 червня, позов про визнання недійсними договорів купівлі-продажу банку, не був підтриманий в господарському суді. Таким чином, звернення колишнього акціонера Приватбанку Олександра Дубілета задоволено не було.
Ірина Венедіктова висловилася щодо справи ПриватБанку. Керівниця Офісу генпрокурора вважає її успішною.
Нацбанк повідомив, що почнуть готувати ПриватБанк на продаж уже після закінчення коронавірусної кризи, яку спричинила пандемія COVID-19. В НБУ підкреслили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться, коли буде досягнуто стабільне відновлення економіки.
Україна готується до поступового зниження частки держави у банківській системі. Це стосується й Приватбанку.
АМКУ ухвалив рішення щодо антиконкурентних узгоджених дій на ринку пального. Комітет визнав дії ПАТ "Укртатнафта" та 169 операторів АЗС щодо встановлення цін на світлі нафтопродукти антиконкурентними узгодженими діями.
Верховний суд Ізраїлю розблокував розгляд позову українського "ПриватБанку" на 600 мільйонів доларів США. Позов спрямований проти бізнесменів Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та Ізраїльського Банку Дисконт (ІБД).
Верховна Рада планує найближчим часом обмежити комісію, яку стягують українські банки, коли люди оплачують в магазинах покупки за допомогою платіжних карток. Як зміняться ціни, чого очікувати звичайним громадянам та про реакцію банків щодо нової законодавчої ініціативи, дізнавався журналіст ASPI news.
Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета. Його підозрюють в причетності до розтрати 8 мільярдів гривень банку перед його націоналізацією в кінці 2016 року.
У ЗМІ з'явився аудіозапис розмови п'ятого президента Петра Порошенка, де він віддавав накази в нецензурній формі, що стосуються націоналізації Приватбанку. Відомо, що дана емоційна розмова у Петра Олексійовича відбулася вже після його бесіди з Джо Байденом, зафіксованої на плівках нардепа Андрія Деркача.
Офіс генерального прокурора України повідомив про підозру ексголові правління та ще двом колишнім топ-менеджерам "Приватбанку" у розтраті 8,2 мільярда гривень. Слідством встановлено, що напередодні націоналізації ПАТ КБ "Приватбанк", у грудні 2016 року, колишнє керівництво банку розробило та організувало злочинну схему виведення із грошових коштів.