В Україні розгорнувся рейдерський скандал з захопленням майна бізнесмена Олександра Ксенофонтова. Його син Іван звинувати колишню дружину Оксану в шахрайстві, в якому їй допомогли брати Олександр та Павло Дубові.
Голова громадського об’єднання "ВСЕУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РАДА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ВЛАДИ" Анатолій Буднік презентував 17 листопада оновлений склад ГО. Зокрема, він повідомив нову інформацію про скандального забудовника Микитася.
Загарбники заявили керівництву станції, що об'єкт знаходиться на території РФ, тому має працювати відповідно до вказівок Росатому. Представники концерну вже прибули на ЗАЕС.
Представники самопроголошеної групи "Справедливість", які виключені або самі вийшли з лав партії "Голос", у тандемі з Офісом президента, поставили за мету знищити партію і на основі фракції "Голос" будувати новий "патріотичний" політичний проект. Депутати зі "Справедливості" через ОАСК домоглися анулювання положення про фракцію "Голос" у парламенті.
З початку поточного року спецслужба запобігла рейдерським захопленням 8 стратегічних підприємств України. При цьому 50 об'єктів нерухомості відновили права державної власності.
Поліція Києва повідомила, що чоловік та жінка намагалися змінити засновника та керівника об’єкту за хабар приватному нотаріусу. Парочці спільників загрожує до п'яти років позбавлення волі.
На Харківщині рейдери підробили документи та заволоділи активами товариства на суму понад 23 мільйона гривень. Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру трьом учасникам рейдерського нападу.
У Миколаєві поліцейські за силової підтримки КОРД затримали групу зловмисників на вимаганні 47 тисяч доларів неіснуючого боргу у підприємця. Затриманим загрожує до семи років ув’язнення.
Поліцейські на Київщині затримали банду рейдерів за вимагання 14 тисяч доларів неіснуючого боргу. До складу групи зловмисників входили двоє чоловіків та жінка.
Правоохоронці направили в суд обвинувальний акт щодо чотирьох зловмисників, одним з яких був державний службовець, за вчинення протиправного захоплення підприємства з подальшим вимаганням 13,5 мільйона гривень за його повернення. Порушникам загрожує до 12 років тюремного ув'язнення.
Служба безпеки України блокувала у Запоріжжі діяльність рейдерського угруповання, яке планувало заволодіти корпоративними правами та майном підприємств на понад 200 мільйонів гривень. До складу угруповання входило десять осіб, серед яких приватні нотаріуси.
Правоохоронці запобігли шахрайському захопленню будівлі в Одесі, що належить Державній фіскальної служби України. Правоохоронці затримали двох зловмисників, які намагалися підкупити нотаріуса, щоб той вніс до Державного реєстру неправдиві дані.
Черкаські поліцейські попередили спробу рейдерського збору урожаю в Городищенському районі. Зловмисникам загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Галина Янченко, депутатка від партії «Слуга народу», вважає, що боротьбу із рейдерство варто посилити. Нардепи мають намір розробити відповідні ініціативи у парламенті.
Нацполіція Закарпатської області затримала чоловіка за застосування зброї. Чоловік обстріляв пасажирський мікроавтобус.
10 лютого під час засідання парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики народні депутати вимогали у представників СБУ надати матеріали справи, в процесі розслідування якої були проведені обшуки в офісі та квартирах журналістів програм "Секретні матеріали" телеканалу "Студія 1+1".
У 2020 головна увага Мін'юсту буде сконцентрована на протидії земельному рейдерству.
Президент Володимир Зеленський записав чергове відео, у якому наочно показав роботу Офісу протидії рейдерству.
У Кіберполіції встановили організатора масштабної рейдерської схеми, який зумів "віджати" житловий комплекс на Київщині вартістю понад 55 мільйонів гривень.
Сьогодні, 14 листопада, міністр Кабміну України Дмитро Дубілет повідомив в мережі, що з боку уряду здійснено ще один крок, спрямований на ліквідацію рейдерських захоплень в країні.