В ніч на 23 травня в Роттердамі (Нідерланди) відбувся гранд-фінал "Євробачення-2021". За підсумками голосування журі та телеглядачів, переможцями 65-го пісенного конкурсу стали представники Італії - група Maneskin з піснею Zitti e buoni.
У справі "Роттердам+" правоохоронці не змогли знайти в діях підозрюваних осіб складу злочину. У зв'язку з цим у слідства немає підстав для складання звинувачень у даній справі.
Після того як у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі з'явилася інформація про закриття провадження щодо фігурантів справи про "Роттердам+" через відсутність доказової бази в Національному антикорупційному бюро України подали дві скарги. Одна зі скарг пішла на ім'я виконувача обов'язків голови САП Максима Грищука, інша — на ім'я голови Офісу генпрокурора Ірини Венедиктової.
Директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що нині справа збитків від "Роттердам+" зупинена до отримання відповідей на запити про міжнародну правову допомогу.
НАБУ та САП з'ясували, що економічні наслідки всього періоду дії формули Роттердам+ (2016 - липень 2019) становлять 39 мільярдів гривень.
Для того щоб розслідувати справу "Роттердам+" з Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури були надані детективи, діяльність яких "потягнула" на 96 мільйонів гривень. Слідство велося три з половиною роки, проте результатів так і не дало.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заочно арештувала одного з підозрюваних у справі "Роттердам+".
Українська енергетична компанія "ДТЕК" хоче здійснити купівлю 450 тисяч тонн вугілля, розплатившись за паливо за формулою "Роттердам+".
Колегія суддів Київського апеляційного суду скасувала арешт комп’ютерів, на яких були знайдені докази щодо фігурантів схеми "Роттердам +".
Колишній голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк заявив, що не повертатиметься в Україну.
Енергетична компанія ДТЕК внесла 10 мільйонів гривен застави за радника генерального директора "ДТЕК Східенерго" Бориса Лісового.
Одного із підозрюваних у справі "Роттердам+", члена НКРЕКП, затримали у четвер, 8 серпня.
Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули "Роттердам+", про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.
У зв'язку з переходом на новий ринок електроенергії, з 1 липня 2019 року припиняється дія формули "Роттердам +".
Президент Володимир Зеленський запропонує Верховній раді скасувати формулу "Роттердам+", повідомив на прес-конференції представник Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус.
Корупційна схема «Роттердам +» знову працює. Про це під час проведення акції протесту гірників державної шахти «Селідоввугілля», під стінами Верховної Ради заявив заступник голови Незалежних профспілок України Сергій Павлов.