Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро викрили масштабну схему розкрадання бюджетних коштів на колишньому державному підприємстві концерну «Укроборонпром». Незаконні дії відбувалися у період з 2016 по 2019 роки та завдали державі збитків на суму понад 107 млн грн.
Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України завершили досудове розслідування щодо розтрати коштів, виділених Дніпровською міською радою для забезпечення виконання Програми підтримки територіальної оборони міста на 2022-2026 роки.
Слідство БЕБ встановило, що між оборонним та комерційним підприємством було укладено договір про надання послуг з модернізації стендів для контрольних і здавальних випробувань двигунів та турбогенератора.
Детективами ТУ БЕБ у Волинській області було виявлено ризиковий тендер - одне з комунальних підприємств планувало витратити 102 млн грн бюджетних коштів на реконструкцію корпусу інфекційного відділення однієї з міських лікарень.
30 червня 2023 року НАБУ і САП завершили розслідування у кримінальному провадженні щодо махінацій при торгівлі арештованим майном, переданим Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
У поле зору правоохоронних органів потрапили п'ять високопоставлених чиновників Міноборони, підозрювані в свідомій закупівлі небезпечних для життя бронежилетів.
Сьогодні, 4 листопада, правоохоронці повідомили про підозру жінці, яка завдала державі збитку більш ніж на мільйон гривень.
Колишнього народного депутата Костянтина Жеваго викликають до Державного бюро розслідувань для вручення підозри.
Одному із заступників директора комунального об'єднання "Київзеленбуд" оголошено підозру за фактом розтрати коштів місцевого бюджету в особливо великих розмірах.
На Вінничині встановлено факт незаконного збуту 4 авіаційних двигунів вартістю 28 млн грн.
У недбальстві та масштабних розтратах підозрюються вищі чиновники "Укравтодору" із 15 областей України.