13 липня 2021

В Київській області на Таращанському мосту лиходій по-звірячому познущався з перехожого. Він завдав йому 11 колото-різаних ран без будь-яких підстав.

13 липня, 19:48
17 травня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Служба безпеки України на Сумщині задокументувала протиправний механізм виведення у тінь прибутків орендованої ТЕЦ, організований менеджментом київської комерційної структури. Ділки привласнили понад 40 мільйонів гривень єдиного постачальника тепла в Охтирці.

17 травня, 19:03
15 травня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Упродовж 2016-2018 років працівниця Одеської податкової виготовила та видала членам організованого злочинного угруповання реєстраційні картки платників податків, які були оформлені на 53-х вигаданих осіб. Використовуючи ці картки, члени банди незаконно оформили та отримали соціальну допомогу при народженні дитини, виплати матерям – одиначкам та малозабезпеченим сім’ям у розмірі 7 мільйонів гривень.

15 травня, 13:14
8 липня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Депутату Талалаївської райради у Чернігівській області правоохоронці повідомили про підозру у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах і зловживанні повноваженнями. Правоохоронці повідомили подробиці скандальної справи.

8 липня, 11:46
16 січня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Поліція Київської області викрила групу торговців наркотиками, серед яких був сімейний лікар.

16 січня, 11:15
23 серпня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Посадових осіб Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва підозрюють в службових злочинах. Київська місцева прокуратура спільно з Подільським управлінням поліції проводить досудове розслідування фактів розкрадання майна Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, грубого порушення трудових прав артистів театру та інших злочинів, скоєних керівництвом театру. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури, передає Zaxid.net.

23 серпня, 12:08