У Києві 22 лютого презентували результати дослідження про ставлення українців до Революції Гідності. Зокрема, серед інших досліджень про сприйняття подій майдану, було названо найбільших противників революції 2014 року.
Українці змінили своє ставлення до подій на Майдані Незалежності у 2014 році. Про це говорили 22 лютого у столиці на презентації результатів загальнонаціонального соціологічного дослідження про ставлення українців до Революції Гідності та візій збереження пам’яті про ці події.
У Києві 29 січня відбувся онлайн-марафон про жінок у владі: "Жінки в політиці – нова нормальність". На події були оголошені результати опитування, щодо кількості жінок-політикинь у місцевих громадах.
На сайті Офісу президента виправили інформацію про кількість українців, які вважають програму президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" головною позитивною подією року, з 93% на 11,3%. У пресслужбі ОП перепросили за допущену неточність.
В Україні громадяни стали довіряти спікеру парламенту Дмитру Разумкову більше, ніж президенту Володимиру Зеленському. Якщо президент за поточний рік істотно розгубив своїх симпатиків, то фігура Разумкова більш фундаментально виписалася в підсумки 2020 року.
Центр "Соціальний моніторинг" представив дослідження громадської думки українців після місцевих виборів. Аналіз зроблено за результатами всеукраїнського соціологічного опитування з 18 по 26 листопада 2020 року в 24 областях України та Києві (3020 респондентів).
У партії "Слуга народу" не захотіли повідомляти суму коштів, яка була витрачена на проведення опитування "5 питань від президента" в день виборів. "Слуги" заявили, що витрати будуть відображені у звіті за 4 квартал року.
Значна частина українців називає себе патріотами своєї країни, майже 60% готові у разі загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках.
Соціологи провели дослідне опитування, в якому просили учасників оцінити нинішню роботу Кабінету міністрів, під керівництвом Дениса Шмигаля.
Группа “Рейтинг” провела соціологічне опитування в усіх регіонах України. Перевірявся рівень довіри, яким користуються у громадськості найвпливовіші політики України.
В Україні настрої серед населення змінюються майже щодня, а в 2020 році на сприйняття змін у державі вплинули також економічна і пандемічна кризи. Як показало соціологічне опитування респондентів аналітичного центру Разумкова, довіра до Володимира Зеленського серед населення України помітно впала, хоча все ще балансує біля позначки 50%.
Фахівці Opendatabot після продовження карантину в Україні до 22 травня проаналізували зміни в кількості вакансій, у роботі закладів громадського харчування і цінах на квартири в Києві. Згідно з даними, чисельність реєстрацій ФОП в Україні зросла на 2123 одиниці, кількість вакансій на сайті Work.ua збільшилася на 2 тисячі.
Більшість українців висловлюють недовіру до парламенту, уряду, правоохоронців, Міністерства охорони здоров’я і Національного банку України. Лише президенту Володимиру Зеленському люди продовжують висловлювати довіру частіше, ніж недовіру.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні триватиме до 22 травня, незважаючи на анонсовані послаблення в обмеженнях. Кореспондент ASPI news з'ясував, як пандемія COVID-19 позначилася на зарплаті і зайнятості українців у період ізоляції: 8% - звільнили, 15% - в неоплачуваній відпустці.
Обмеження, які Кабмін ввів через поширення COVID-19 в Україні - вимушений захід, щоб мінімізувати ризики зараження інфекцією. Незважаючи на це, велика частина українців продовжує виходити на вулицю.
45% мешканців України назвали свій рівень доходів недостатнім для нормального життя. Про це йдеться в опитуванні ЕВА.
Соціологічна група “Рейтинг” оприлюднила результати опитування населення України. Громадян запитали, чи готові вони довірити владі питання свого здоров’я.
Соціологи опитали жителів усіх регіонів України, як вони святкуватимуть Воскресіння Христове, та отримали цікаві результати.
Соціологічна група "Рейтинг" провела дослідження, де з’ясувала, як перегляд новин під час карантину вплинув на поведінку та емоції українців. В опитуванні взяли участь 1 300 респондентів віком від 18 років.
Експерти соціологічної групи "Рейтинг" в переддень 8 березня опублікували результати досліджень щодо ролі жінок в сучасному суспільстві.