12 листопада 2021

У всіх районах Києва посилюється контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в умовах "червоної зони". Таке рішення було ухвалено на засіданні міського штабу щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

12 листопада, 20:48
16 жовтня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Стан розслідування справ за статтею про державну зраду знаходиться на контролі Ради національної безпеки і оборони України. Згідно з дорученням президента, керівники Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Офісу генпрокурора продовжать доповідати на засіданнях Радбезу про хід розслідування цих справ.

16 жовтня, 15:47
4 листопада 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 4 листопада, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства презентувало концепт системи моніторингу використання та обігу землі в Україні.

4 листопада, 22:24
4 жовтня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

4 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів України Уряд ухвалив Угоду про спільний контроль на українсько-молдовському державному кордоні. Відповідне рішення було прийнято сьогодні. Угода стосується прикордонних відомств України та Молдови і передбачає спільний контроль осіб, транспортних засобів,  товарів та предметів у спільних пунктах пропуску. Про це повідомляє Урядовий Портал.

4 жовтня, 13:53