27 липня 2021

Стоматолога з Рівного Інну Кравчук, яка била дітей, позбавили ліцензії. Після позапланової перевірки, в Міністерстві охорони здоров'я був виданий указ про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

27 липня, 18:07
23 березня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Київська міська прокуратура розповіла про столичного лікаря-стоматолога, якого підозрюють у замаху на вбивство, розбійних нападах та шахрайстві на 400 тисяч гривень. Лікар роками обдурював та обкрадав своїх пацієнтів.

23 березня, 17:26
5 березня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

У "Євросолідарності" опублікували документ з Міністерства охорони здоров'я України, в якому повідомляється, що стоматолог Інна Кравчук, яка здійснювала лікарську практику в Рівному і засвітилася в скандалі з побиттям дітей, ліцензії не мала. Про це повідомила в Facbook нардеп Яна Зінкевич.

5 березня, 10:16
25 лютого 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Дитячий стоматолог з Рівного Інна Кравчук, яку обґрунтовано підозрюють у побитті дітей на прийомах, продовжує працювати в клініці.  Фігурантку п'яти кримінальних справ на робочому місці помітили і сфотографували очевидці.

25 лютого, 13:09
18 лютого 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Одразу п'ять кримінальних проваджень наразі перебувають на розслідуванні у правоохоронців, які стосуються причетності дитячого стоматолога з Рівного до побиття маленьких пацієнтів. Жінка наразі лікарську практику припинила, від давання показань відмовляється.

18 лютого, 16:45
29 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У Києві тимчасово обмежили надання стоматологічних послуг, крім невідкладних випадків. Про це йдеться в розпорядженні № 4 керівника робіт по ліквідації надзвичайної ситуації Миколи Поворозника, повідомляє 29 березня видання "Дело".  

29 березня, 18:42
7 березня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Сесію Львівської міської ради перенесли через комунальних стоматологів, які зайняли сесійну залу з вимогою погашення боргів із зарплати.

7 березня, 10:00